Thursday, Feb 2, 2017

صفحه نخست » صدا و سیما دست به دامن گوگوش می شود؟

ebi-sattar-moamayeshah_small.jpgفرارو - معمای شاه باز هم سوژه شد. پس از پخش صدای ویگن، ابی و ستار که با واکنش مخاطبان در فضای مجازی روبه رو شد. معمای شاه در کنار پخش صدای این خوانندگان تصاویر آن ها را نیز بازسازی و پخش کرده است. به گزارش فرارو، اخبار درباره احتمال پخش تصویر داریوش و گوگوش نیز مطرح شده بود.

فضای مجازی به پخش صدای این خوانندگان واکنش نشان داده و طنزها و اظهار نظرهای مختلفی در این باره تولید شده:

یکی از کاربران توئیتر به نام "پارسا" در این باره نوشت: "دعا کنیم بالاخره به جشن هنر شیراز هم برسه، بلکه از این طریق بتونیم شجریان، لطفی، علیزاده، بهاری و... رو تو رسانه ی ملّی!! ببینیم."

کاربری دیگر در توئیتی به طنز نوشته است "زنگ زدم روابط عمومی صداوسیما از برنامه های خوب و سرگرم کننده‌شون تشکر کردم و درخواست کردم بانو هایده رو هم یه شب بیارن معمای شاه"

برخی کاربران نیز آهنگ درخواستی به عوامل سریال معمای شاه سفارش داده اند. یکی از آن ها نوشته است " من الان داشتم تاریخ مطالعه می کردم جنیفر لوپز قبل از انقلاب یه اجرای خصوصی برای شاه داشته."

برخی از مردم نیز این اقدامات صداوسیما را برای جذب مخاطب دانسته اند. سامان در کامنتی برای فرارو نوشت "انقدر این سریال کم بیننده هست که برای جذب مخاطب رو آوردن به پخش صحنه های منشوری."

برخی مخاطبان نیز سریال معمای شاه را در مسیر برنامه "استیج" شبکه من و تو دانسته اند. یکی از آن ها نوشته است: " من به رسانه ملی توصیه میکنم که کنسرت ابی و ستار رو با همین دوتا که توی معمای شاه نشون داده، بگذاره دیگه کسی استیج نگاه نمیکنه"

کاربری دیگر نیز به این موضوع اشاره کرده و آورده است"صدا‌و‌سیما میخواسته ابی و ستار پخش کنه روش نشده به‌ جاش معمای شاه ساخته."
پر بیننده ترین هاCopyright© 1998 - 2018 Gooya.com - Contact: info@gooya.com Ads: advertisement@gooya.com