Friday, Feb 3, 2017

صفحه نخست » تصویری: بازدید احمدی‌نژاد از تخت جمشید و مقبره کوروش

به گزارش ایلنا، محمود احمدی‌نژاد که برای شرکت در مراسم میلاد حضرت زینب (س) در حسینیه علی ابن موسی الرضا (ع) شیراز به این شهر سفر کرده است، صبح امروز از مجموعه تاریخی تخت جمشید بازدید و با برخی از گردشگران داخلی و خارجی نیز عکس یادگاری گرفت. او پیش از ظهر امروز نیز با حضور در پاسارگاد، از مقبره کوروش پادشاه هخامنشی بازدید کرد.

Ahmadineja_kourosh_perspolis1.jpgAhmadineja_kourosh_perspolis2.jpg

Ahmadineja_kourosh_perspolis3.jpg

انتقاد مشاور از احمدی‌نژاد: مقبره کوروش به جای مرقد امام؟!

CDg8D7H4mF.jpg

«عباس امیری فر»، مشاور نهاد و نزدیک ترین روحانی به احمدی نژاد در دوره ی ریاست جمهوری، در یادداشتی کوتاه، سفر امروز او به مقبره ی کوروش در پاسارگاد را در دهه ی فجر، یک «انحراف» خواند.

متن آقای امیری فر که برای خبرنگار انصاف نیوز ارسال شده در پی می آید:

««اینجانب عباس امیری فر مشاور و ریاست شورای فرهنگی و امام جماعت مسجد سلمان نهاد ریاست جمهوری در دولت سابق با توجه به سفر رئیس دولت سابق به آرامگاه کوروش به اطلاع امت شهید پرور اسلامی می رساند هیچ کجا حضرت امام خمینی و مقام معظم رهبری از کوروش تجلیل نکردند، متاسفانه آنهایی که داعیه ی بازخوانی اندیشه ی امام خمینی را دارند به جای اینکه به تاسی از امام راحل و مقام معظم رهبری، اسلام عزیز را ترویج کنند دارند ملی گرایی را ترویج می کنند که این قطعا انحراف بزرگی است و متاسفانه این مدعیان بازخوانی اندیشه ی امام راحل به جای اینکه در ایام دهه ی مبارکه ی فجر همه را تشویق کنند به مرقد امام خمینی رفته و نقش امام خمینی را در تاریخ انقلاب اسلامی ترویج نمایند، دارند از کوروش تجلیل کرده و ترویج ملی گرایی می کنند که کاملا با اندیشه های امام خمینی در تضاد آشکاری می باشد. فتامل جیدا.»

آقای امیری فر در مهرماه نیز در یادداشت کوتاهی تلویحا از نحوه ی مواجهه ی او با نظر رهبری درباره ی کاندیدا نشدن در انتخابات سال آینده ی ریاست جمهوری گلایه کرد.
پر بیننده ترین هاCopyright© 1998 - 2018 Gooya.com - Contact: info@gooya.com Ads: advertisement@gooya.com