Friday, Mar 3, 2017

صفحه نخست » وزیر بهداشت: غلط کردی؛ اگر گذاشتم یک روز اینجا بمونی بی‌شعور!

در سفر وزیر بهداشت به استان ایلام، قاضی زاده هاشمی در بازدید از اورژانس شهرستان بدره با فرماندار این شهرستان درگیری لفظی پیدا کرد.این در حالی است که دانشگاه علوم پزشکی ایلام خبر درگیری لفظی را تکذیب کرده بود.

[خبر تکمیلی: عذرخواهی وزیر بهداشت و فرماندار شهرستان بدره از هم + فایل صوتی]

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پی اظهارات فرماندار بدره نسبت به کمبود امکانات بهداشتی، وی‌‌ را تهدید به برکناری کرد. به گزارش تسنیم از ایلام، عصر امروز در جریان سفر وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به شهرستان بدره حواشی به وجود آمد.‌

زمانی که مردم و مسئولان شهرستان بدره از وزیر بهداشت درخواست احداث بیمارستان را داشتند فرماندار بدره نیز به برخی از مشکلات حوزه بهداشت و درمان و کمبود پزشک در بدره اشاره کرد و از وزیر بهداشت خواست که برای مشکلات چاره‌اندیشی کند.

فرماندار بدره درخواست نیرو و امکانات را برای شهرستان بدره از وزیر بهداشت داشته ‌که قاضی‌زاده هاشمی نیز خطاب به مرادحاصلی فرماندار بدره می‌گوید: شما خودتان نماینده دولت هستید و باید مشکلات را پیگیری و برطرف کنید.

در نهایت بین فرماندار بدره و وزیر بهداشت درگیری لفظی پیش می‌آید که این درگیری ‌با وساطت استاندار ایلام پایان می‌یابد.

پس از شهرستان بدره وزیر بهداشت به دهلران سفر کرده و در سخنان در دهلران به مشکل و درخواست مردم بدره مبنی بر احداث بیمارستان اشاره می کند، وی در این رابطه اظهار داشت: به دلیل کم بودن جمعیت بدره نمی‌توان فعلا در این شهرستان بیمارستان احداث کرد.
پر بیننده ترین هاCopyright© 1998 - 2018 Gooya.com - Contact: info@gooya.com Ads: advertisement@gooya.com