Saturday, Jun 17, 2017

صفحه نخست » لوکوموتیوران تونسی که قطار را متوقف کرد تا هلو بخرد

xk5u22j7_small.jpgالعربیه - شرکت راه‌آهن تونس اعلام کرد درباره یک راننده قطار که به منظور خریدن هلو از یک فروشنده بین‌راهی، قطاری مملو از مسافر را متوقف کرده است، تحقیق می‌کند.

در بیانیه‌ای که شرکت راه‌آهن تونس در صفحه فیسبوک این شرکت منتشر کرده، ضمن ابراز تاسف نسبت به رفتار راننده قطار مذکور، رفتار او را ناشایست و غیرمسئولانه توصیف کرده است.

در ویدئویی که مسافران قطار منتشر کرده‌اند مشخص می‌شود، یک قطار مسافربری تونسی در روز 14 ژوئن 2017 که از شهر المهدیة (شرق میانه) حرکت کرده بود، ناگهان در کنار یک فروشنده بین‌راهی متوقف شده و دقایقی بعد فروشنده یک کیسه هلو را به شخصی که احتمال می‌رود راننده قطار باشد، تحویل می‌دهد.

مسافران این قطار شگفت‌زده، داستان خرید هلو در نقطه‌ای خارج از ایستگاه‌های قطار را دنبال کرده و پس از دقایقی قطار مجددا به حرکت درآمد.

مسافری که این ویدئو را ضبط کرده است، گفت: «قطار را متوقف کرد تا هلو بخرد.» فیلم این حادثه واکنش‌های متفاوتی را در شبکه‌های اجتماعی در پی داشته است. یکی از کاربران در زیر این ویدئو در فیسبوک نوشته است: «راننده قطاری که از المهدیه می‌آمد، قطار را متوقف کرد تا برای همسر باردارش که ویار دارد، هلوی تازه بخرد.»
پر بیننده ترین هاCopyright© 1998 - 2018 Gooya.com - Contact: info@gooya.com Ads: advertisement@gooya.com