Tuesday, Aug 1, 2017

صفحه نخست » خوابیدن ملی‌پوشان کاراته ایران در ایستگاه متروی لهستان

سرمربی تیم ملی کاراته درباره انتشار تصاویر عجیب از استراحت ملی پوشان در ایستگاه قطار لهستان توضیح داد.
به گزارش ایلنا، تیم ملی کاراته ایران چند روز قبل در بازی های جهانی لهستان شرکت کرد و توانست با یک طلا و ۴ نفره بهترین نتیجه تاریخ ایران در این مسابقات را کسب کند. بعد از گذشت چند روز از بازگشت این تیم، تصاویری از ملی پوشان ایرانی در لهستان منتشر شده که به شکل عجیبی روی زمین و کنار ایستگاه قطار استراحت می کنند.
723464_531.jpgبرای اطلاع دقیق از وضعیت اسکان ملی پوشان در لهستان سراغ سرمربی تیم ملی رفتیم. شهرام هروی در این باره به خبرنگار ورزش "سه" می گوید: «این تصویر مربوط به زمانی است که ما از شهر ورشو باید با قطار خودمان را به شهر ورسلاو می رساندیم. ابتدا ما به اوکراین رفتیم و از آنجا خودمان را به ورشو رساندیم و به خاطر اینکه بازی ها در شهر دیگری بود،‌ مجبور بودیم با قطار به آن شهر برویم. مشکل خاصی نبود و ملی پوشان تا رسیدن قطار مشغول استراحت بودند و این تصویر آنجا گرفته شده است.»
وی در ادامه از وضعیت اسفبار امکانات میزبان برای اسکان ورزشکاران خبر می دهد: «وقتی به شهر محل برگزاری مسابقات رسیدیم، میزبان برای تیم ها محلی را در نظر گرفته بود تا تمام نفرات آنجا اسکان داشته باشند. وضعیت این محل که شبیه خوابگاه دانشجویی بود، افتضاح بود. به همین دلیل فدراسیون تصمیم گرفت برای ما محل جداگانه ای را در نظر بگیرد و ما به یکی از بهترین هتل های شهر ورسلاو رفتیم، با اینکه تقریبا تمام تیم ها در همان خوابگاه دانشجویی مستقر بودند.»پر بیننده ترین هاCopyright© 1998 - 2018 Gooya.com - Contact: info@gooya.com Ads: advertisement@gooya.com