Sunday, Aug 6, 2017

صفحه نخست » پوزش نماینده مجلس ایران بابت سِلفی با موگرینی

shiraz.JPGنماینده شیراز در مجلس شورای اسلامی ایران در کانال تلگرامی خود بابت سِلفی گرفتن با فدریکا موگرینی عذرخواهی کرده است. فرج‌الله رجبی از مردم خواسته تا عذرخواهی "از این غفلت" را پذیرفته و او را "عفو" کنند.

فرج‌الله رجبی، نماینده شیراز در مجلس شورای اسلامی ایران به خاطر گرفتن عکس سِلفی با فدریکا موگرینی، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در تهران عذرخواهی کرد.
به گزارش ایسنا، رجبی در یادداشتی در کانال تلگرامی خود با عنوان "توضیح و اعتذار" نوشت: «ابوعلی سینا می‌گوید: اگر برای یک کار غلط هزار دلیل بیاوری، می‌شود هزار و یک غلط.»

فرج‌‌الله رجبی که نماینده‌ای اصلاح‌طلب و عضو فراکسیون امید است در این یادداشت توضیح داد که این عکس "در جوی غیررسمی" برداشته و "پس از پایان مراسم تحلیف در فضای عمومی منتشر شده است.
او تنها نماینده‌ای نبود که با موگرینی عکس گرفت. رجبی نوشت، نمایندگان "از سر مطایبه مشغول عکس گرفتن بودند".
رجبی "از آنچه که خاطر مردم عزیز را مکدر می‌سازد و ناقض ‌شأن نمایندگی مردم می‌باشد عمیقا ابراز تاسف و عذرخواهی" کرده و از مردم خواسته تا "اعتذار" او از این غفلت را "بپذیرند و عفو نمایند".

فدریکا موگرینی روز شنبه ۱۴ مرداد (۵ اوت) از مهم‌ترین مهمانان حاضر در مراسم تحلیف دومین دوره ریاست جمهوری حسن روحانی در تهران بود. پس از پایان مراسم تعدادی از نمایندگان حاضر در مراسم با او عکس گرفتند که حاشیه‌هایی به همراه داشت.

خبرگزاری ایسنا در گزارشی که از عذرخواهی فرج‌الله رجبی منتشر کرده از "سلفی حاشیه‌ساز" سخن گفته است.
به گزارش خبرگزاری مهر، حسام‌الدین ‌آشنا، مشاور فرهنگی رئيس‌جمهور ایران نیز در واکنش به سِلفی نمایندگان با موگرینی در کانال تلگرامی خود نوشته است: «مشکل سیاسی نیست، فرهنگی است.»

او افزوده است: «ای کاش با تک‌تک نمایندگان محترم حاضر در آن تصویر سِلفی، مصاحبه‌ای عمیق گرفته شود.»
پر بیننده ترین هاCopyright© 1998 - 2018 Gooya.com - Contact: info@gooya.com Ads: advertisement@gooya.com