Wednesday, Aug 23, 2017

صفحه نخست » تلاش مامور سابق سازمان سیا برای اخراج پرزیدنت ترامپ از توئیتر

ey62tt34ytf_small.jpgصدای آمریکا - یک مامور سابق سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا ( سی آی ای) به دنبال خریدن سهام توییتر (لینک) است تا دونالد ترامپ، رییس جمهوری آمریکا را به گفته او از این شبکه اجتماعی اخراج کند.

به گزارش بخش انگلیسی صدای آمریکا، والری پلام ویلسون هفته گذشته به این منظور صندوقی تاسیس کرد و به دنبال جمع آوری یک میلیارد دلار از محل کمک های داوطلبانه است.

او در توییتی نوشته است : «اگر مدیران توییتر مانع از توئیت های حاوی خشونت و تنفر ترامپ نشوند، خود ما باید کاری کنیم. توییتر را خریداری کنیم و ترامپ را از توییت کردن محروم کنیم.»

ویلسون به این منظور صفحه ای در توییتر راه اندازی کرده که هدف آن جمع آوری یک میلیارد دلار کمک داوطلبانه است. در این صفحه نوشته شده «توییت های ترامپ : به کشور و مردم ضرر می زند.»

مامور سابق سیا می گوید امیدوار است کمک های داوطلبانه به او قدرت خرید سهام کافی و کنترل منافع شرکت توییتر را بدهد.

با این حال وی تا امروز فقط توانسته ۶ هزار دلار برای هدف خود جمع آوری کند.

هویت والری پلام ویلسون به عنوان مامور عملیاتی سیا توسط یک مقام رسمی در دولت جرج دبلیو بوش در سال ۲۰۰۳ فاش شد. ویلسون در سال ۲۰۰۵ سیا را ترک کرد.

پرزیدنت ترامپ هنوز به تلاش های این نویسنده واکنشی نشان نداده اما سه شنبه شب، آقای ترامپ در سخنرانی در جمع هواداران در فونیکس از عملکرد رسانه های بزرگ آمریکا مثل سی ان ان انتقاد کرد و گفت آنها خبرهای رئیس جمهوری آمریکا را منتشر نمی کنند و موفقیت های او را پوشش نمی دهند. وی تاکید کرد برای همین از توئیتر استفاده می کند چون می تواند مستقیم با مردم حرف بزند.
پر بیننده ترین هاCopyright© 1998 - 2018 Gooya.com - Contact: info@gooya.com Ads: advertisement@gooya.com