Saturday, Aug 26, 2017

صفحه نخست » سخنان فرهاد رهبر، رئیس دانشگاه آزاد درباره سابقه‌ کاری‌اش در وزارت اطلاعات

Farhad_Rahbar.jpgرئیس دانشگاه آزاد با تشریح توضیحاتی درباره سابقه فعالیت خود در وزارت اطلاعات گفت: من در وزارت اطلاعات با دزدها، قاچاچی‌ها و مفسدین مبارزه می‌کردم.

به گزارش خبرنگار مهر، فرهاد رهبر امروز در نشست خبری افزود: من سابقه کار در معاونت اقتصادی وزارت اطلاعات دارم و آنهایی که این موضوع را مطرح می‌کنند نگران چه موضوعی هستند.

وی گفت: من در وزارت اطلاعات با دزدها، قاچاچی‌ها و مفسدین مبارزه می‌کردم.

رئیس دانشگاه آزاد اظهار داشت: حرفه من طوری است که خوب می‌توانم مفسدین را بشناسم و آنها را از صحنه کنار بگذاریم.

وی با اشاره به سابقه‌ای که گفته می‌شود امنیتی بوده در دانشگاه تهران، افزود: دانشگاه تهران تبدیل شده بود به یک پارکینگ مغازه داران که ما اعلام کردیم دانشجویان با کارت دانشجویی وارد دانشگاه شوند.

فرهاد رهبر افزود: دانشگاه آزاد نمی‌تواند بستری باشد برای فعالیت‌های سیاسی کارانه که سیاسی بازان بخواهند از آنها بهره بگیرند.

وی گفت: یکی از مشکلات کشور که مردم از آن رنج می‌برند سیاسی کاری است. کاری که در دستگاه‌های اجرایی در پیش گرفته می‌شود. چپ با راست فرقی نمی‌کند. من این فعالیت‌های چپ و راست را قبیله‌ای می‌دانم که در راستای منافع قبیله‌ای نیز کار نمی‌کنند.

رئیس دانشگاه آزاد گفت: سیاسی کاری سم مهلکی برای اداره امور کشور است. استفاده از توان حزبی در دانشگاه آزاد مطرح نیست بلکه استفاده از توان ملی مطرح است.

وی با اشاره به شهریه این دانشگاه تأکید کرد: افزایش شهریه ثابت دانشجویان دانشگاه در سال ۹۶ مطرح نیست و شهریه متغییر دانشجویان۱۰ درصد افزایش می‌یابد.
پر بیننده ترین هاCopyright© 1998 - 2018 Gooya.com - Contact: info@gooya.com Ads: advertisement@gooya.com