Sunday, Aug 27, 2017

صفحه نخست » آمد نیوز: ادعاهای مصلحی و صدیقی پیرامون نفوذ سیا در حوزه علمیه و بیت مراجع تقلید

e14x3nh09hj_small.jpgحیدر مصلحی، وزیر اطلاعات احمدی‌نژاد مدتی است، سعی می‌کند در مدارس و حوزه‌های علمیه حضور مداوم و پرشور پیدا کند و با سخنرانی‌های مختلف طلاب جوان را تحت آموزه‌های خود قرار دهد.

به‌گزارش «آمدنیوز» وزیر اطلاعات دولت احمدی‌نژاد که به طور همزمان و همنوا با کاظم صدیقی، امام جمعه موقت تهران، به جمع حوزویان بسیجی تهران در مشهد رفته بودند، درباره نفوذ دشمن در حوزه‌های علمیه سخن گفته است!

مصلحی: سیا در حوزه‌های علمیه سرمایه‌گذاری کرده است

مصلحی در همایش بسیج اساتید حوزه‌های علمیه استان تهران در مشهد با بیان اینکه بحث نفوذ مدت‌هاست که ازسوی رهبری مطرح شده گفت: روحانیت و حوزه‌های علمیه در شکل‌دهی حرکات مردمی جایگاه ویژه‌ای داشته و حرکت جهانی انقلاب اسلامی نیز از حوزه‌های علمیه به ویژه حوزه قم آغاز شده و امروز دشمن از همین نقطه، یعنی از طریق حوزه‌های علمیه قم، به دنبال آن است که انقلاب را متوقف کند.

به گفته وزیر سابق اطلاعات، آیت‌الله خامنه‌ای بر اساس مطالعه دقیق اطلاعاتی خود بحث نفوذ را موردی و جریانی بیان کرده‌ است.

او در تشریح آنچه که آیت‌الله خامنه‌ای نفوذ می‌خواند گفته که از نظر رهبری در نفوذ موردی، یک نفر به‌عنوان جاسوس وارد عمل می‌شود که یکی از مهم‌ترین آنان جاسوسی برای ترور فیزیکی و نابودی افراد است و این نوع نفوذ در طول تاریخ زندگی بشری سابقه دیرینه‌ای دارد.

وزیر سابق اطلاعات افزود: «در ترور شخصیتی برخی اوقات روی نظام فکری فرد کار می‌کنند تا نظام فکری او را به هم بریزند؛ از این رو افرادی که روزی جزئی از نظام بودند، امروز بر ضد ولایت‌فقیه می‌نویسند و در این زمینه حوزه‌های علمیه باید پاسخگو باشد

بنابر ادعای مصلحی؛ در تحلیلی که سازمان سیا پس از ۸۸ ارائه داده، آنها از اول انقلاب همه سرمایه‌گذاری‌شان را در نفوذ در دانشگاه قرار دادند، اما حالا به این نتیجه رسیدند که باید در حوزه‌های علمیه سرمایه‌گذاری‌ کنند.

به گفته‌ی وزیر سابق اطلاعات، انقلاب از حوزه علمیه نشأت گرفته است و نظام فکری آن مبتنی بر مبانی حوزه است، به همین خاطر هدف اصلی دشمن حوزه‌های علمیه است و صهیونیسم در این موضوع کارکشتگی عجیبی دارد.

صدیقی: ما فرامرزی و فرازمانی هستیم و بناست عالم را برای همیشه آباد کنیم

اما گفته‌های کاظم صدیقی، امام جمعه موقت تهران هم در نوع خود جالب است!

صدیقی معتقد است: پروژه نفوذ در بیوت مراجع وحوزه‌های علمیه از اهداف دشمنان است.

به گفته‌ی امام جمعه موقت تهران، دنیا برای حوزه‌های علمیه سرمایه‌گذاری کرده تا با رنگ لعاب قداست‌مابانه در بین طلاب و روحانیون تفرقه بیندازد.

صدیقی بر این باور است که اگر آیت‌الله خمینی انقلاب را «برای ایران و قم می‌خواستند، امروز این تحول به شکل جهانی اتفاق نمی‌افتاد و مقاومت لبنان، جنگ یمن و شیعیان نیجریه را نداشتیم»!

او درپایان سخنان خود در این همایش چنین نتیجه‌گیری می‌کند:« ما فرامرزی، فرازمانی و امام زمانی هستیم و بناست عالم را برای همیشه آباد کنیم و زمینه ظهور حضرت را فراهم آوریم.»

فرید مدرسی روزنامه‌نگار فعال در امور حوزه‌های علمیه در کانال تلگرامی خود ضمن بازخوانی ادعاهای این دو چهره نزدیک به بیت رهبری نوشته است: «این دو نگفتند کدام دشمن، کجا و چگونه در حوزه نفوذ کرده‌ است؟! آموزه‌های این دو بزرگوار بدون مدرک و سند بیان شده؛ جالب است خبرگزاری رسمی حوزه هم مخابره کرده!»
پر بیننده ترین هاCopyright© 1998 - 2018 Gooya.com - Contact: info@gooya.com Ads: advertisement@gooya.com