Friday, Oct 20, 2017

صفحه نخست » جانشین رئیس سازمان اطلاعات سپاه:کمیته احیای فتنه تصمیم گرفته تا مجددا خاتمی را محور بازی‌های سیاسی کند

Nejat018122.jpgنگام : سردار نجات جانشین رئیس سازمان اطلاعات سپاه گفت : محدودیت‌های رییس دولت اصلاحات چیز جدیدی نیست؛ همان‌هاست که سال ۸۹ تصویب شد ، این آقا در سال ۸۸ یکی از محورهای فتنه بود ، اگر این افراد توبه کنند نظام آنها را سوار بر «کشتی نجات» خواهد کرد ، الان هم هر چند دیر شده لیکن راه برای محکوم کردن فتنه باز است.

جانشین رئیس سازمان اطلاعات سپاه پاسداران گفت: محدودیت‌هایی که درباره خاتمی گفته می‌شود همان‌هاست که سال ۸۹ تصویب شده و چیز جدیدی نیست.

جانشین اطلاعات سپاه گفت : همان افرادی که (در حوادث ۸۸) زندان رفتند و آزاد شدند از چند ماه قبل کمیته‌ای تشکیل دادند که ما نام آن را کمیته احیای فتنه گذاشتیم.کمیته احیای فتنه تصمیم گرفته تا مجددا ایشان (خاتمی) را محور بازی‌های سیاسی جدید نماید که به وی تذکر داده شد.

سردار نجات ادامه داد: اکنون بحث محدودیت‌های جدید برای خاتمی را مطرح کرده‌اند و به دنبال ایجاد کمپینی جدید هستند در حالی که محدودیت برای این آقا که در سال ۸۸ یکی از محورهای فتنه بود؛ در همان ایام تصویب شد و چیز جدیدی نیست.

وی اظهار کرد: خاتمی بعدها در جلسات متعدد گفته بود که «تقلب در انتخابات ۸۸ را قبول ندارم و با فراخوان موسوی و کروبی جهت راهپیمایی بهمن ۸۹ مخالفت کرده بودم و بیانیه آنها را هم امضاء نکردم»

سردار نجات در خاتمه بیان کرد: در جریان تظاهرات ۲۵ بهمن ۸۹ که با تبلیغات گسترده رادیو‌های بیگانه بیش از سه هزار نفر به خیابان‌ها آمدند؛سران فتنه بیانیه دادند و حمایت کردند؛ آن موقع بود که شورای عالی امنیت ملی تصمیم به حصر گرفت.

جانشین رئیس سازمان اطلاعات سپاه با این ادعا که حمایت از جریان غربگرا یکی از برنامه غرب در مقابل ایران است گفت: باید این جریان را شناخت و شناسنامه آنها را نیز بشناسیم. این جریان از زمان امام(ره) به دنبال تغییر مسیر انقلاب در قالب‌هایی مانند جبهه ملی، نهضت آزادی و بنی‌صدر بوده‌اند که پس از رحلت امام(ره) در چند مرکز مانند حلقه کیان، حزب مشارکت و سازمان مجاهدین انقلاب سازماندهی شدند و جریان انحرافی را در انقلاب کلید زدند.

سردار نجات افزود: برای مثال سال ۷۸ قوه قضائیه روزنامه‌ای را توقیف کرد و عده‌ای دانشجو که عدد آنها به ۱۰۰ نفر نمی‌رسید در خوابگاه کوی دانشگاه تهران به بسته شدن روزنامه اعتراض کردند. معاون وقت سیاسی وزیر کشور، وزیر کشور وقت و وزیر علوم وقت از این جریان حمایت و آن را تبدیل به فتنه کردند. به نحوی که عناصر ضد انقلاب و اراذل و اوباش از این فرصت استفاده کردند، ۶ تا ۷ روز در خیابان‌ها بودند. همه چیز را به آتش کشیدند و بانک‌ها و موسسات دولتی را غارت کردند.

وی خاطرنشان کرد: وزیر علوم وقت به جمع متحصنین پیوست و معاون وقت وزیر کشور آنها را راهنمایی می‌کرد. همین جریان، تحصن مجلس ششم را راه انداختند؛ در آن موقع به بهانه رد صلاحیت تعدادی از داوطلبان توسط شورای نگهبان کشور را دچار بحران کردند. یکی از تئوریسین‌های آنها بعدها گفت: اگر در حمایت از ما ۱۰ هزار نفر به خیابان‌ها می‌آمدند، می‌گذاشتیم انتخابات برگزار شود.

جانشین سازمان اطلاعات سپاه تصریح کرد: عناصر کلیدی همین تحصن و همان احزابی که ذکر کردم ۱۰ سال بعد محور اصلی فتنه سال ۸۸ شدند. آنها در جزوه ۴۰ صفحه‌ای با آرم حزب مشارکت تحت عنوان «تأملات راهبردی» که در جریان فتنه ۸۸ در دفتر حزب مشارکت پیدا شد، قرار بود از ولایت فقیه عبور کنند و در جلسات خود نیز در مورد این روش بحث می‌کردند. شاهد بودیم که رهبری گفت "فتنه ۸۸ از جنگ تحمیلی هم برای جمهوری اسلامی ایران بدتر بود"، برنامه فتنه‌گران این بود که اگر پیروز شدند مردم را در کف خیابان نگه دارند و خواهان تغییرات اساسی باشند و در صورت شکست نیز به نتیجه انتخابات اعتراض کنند و درخواست ابطال انتخابات را کنند که کردند.

وی با این ادعا که ماجرای سال ۸۸ در ۹ دی با حضور گسترده مردم ختم شد، افزود: جریان حصر مربوط به بهمن سال ۸۹ یعنی ۲۰ ماه پس از فتنه و انتخابات ریاست جمهوری است. در این زمان قرار بود فتنه جدیدی شکل بگیرد همان زمان بحث‌های بیداری اسلامی در منطقه اوج گرفته بود و بعضی عناصر شاخص فتنه در نامه‌ای عنوان کردند جنس کار شما (رهبران بیداری اسلامی) از جنس جنبش سبز است.

این مسول امنیتی در سپاه یادآور شد: سران فتنه از مردم خواستند برای حمایت از جنبش‌های منطقه، روز ۲۵ بهمن‌ماه از میدان انقلاب تا آزادی تظاهرات کنند در صورتی که مردم در ۲۲ بهمن ۸۹ حمایت خود را از بیداری اسلامی اعلام کرده بودند. علی‌رغم مخالفت وزارت کشور با این راهپیمایی، با تبلیغات گسترده رادیو‌های بیگانه بیش از سه هزار نفر به خیابان‌ها آمدند که در جریان آن ۲ نفر هم شهید شدند و فردای آن روز شاهد بودیم که سران فتنه بیانیه دادند و از جمعیت حاضر در تظاهرات ۲۵ بهمن حمایت کردند و به نیروی انتظامی اهانت کردند و آن موقع بود که شورای عالی امنیت ملی تصمیم به حصر گرفت.

جانشین رئیس سازمان اطلاعات سپاه گفت: سران فتنه در این مدت ۲۰ بیانیه و اطلاعیه دادند و در همه موارد هم جمهوری اسلامی را محکوم کردند، در این مقطع نیز دوباره همان افرادی که زندان رفتند و آزاد شدند از چند ماه قبل کمیته‌ای تشکیل دادند که ما نام آن را کمیته احیای فتنه گذاشتیم. اینها ابتدا بحث حصر را مطرح کردند و خواهان رفع حصر شدند اما از آن استقبالی نشد و اکنون نیز بحث محدودیت‌های جدید برای خاتمی را مطرح کرده‌اند و به دنبال ایجاد کمپینی جدید هستند در حالی که محدودیت برای این آقا که در سال ۸۸ یکی از محور های فتنه بود در همان ایام تصویب شد و چیز جدیدی نیست.

سردار نجات با بیان اینکه کمیته احیای فتنه تصمیم گرفته تا مجددا ایشان را محور بازی‌های سیاسی جدید نماید که به وی تذکر داده شد، گفت: البته خاتمی بعدها در جلسات متعدد گفته بود که «تقلب در انتخابات ۸۸ را قبول ندارم و با فراخوان موسوی و کروبی جهت راهپیمایی بهمن ۸۹ مخالفت کرده بودم و بیانیه آنها را هم امضاء نکردم». رهبری از همان دوران فتنه اعلام کرد که نظام جمهوری اسلامی «کشتی نجات» است و اگر این افراد توبه کنند و جریان فتنه و ظلم بزرگ را محکوم کنند، نظام آنها را سوار بر این «کشتی نجات» خواهد کرد الان هم هر چند دیر شده لیکن راه برای محکوم کردن فتنه و آن ظلم بزرگ به نظام باز است.
پر بیننده ترین هاCopyright© 1998 - 2018 Gooya.com - Contact: info@gooya.com Ads: advertisement@gooya.com