Thursday, Nov 2, 2017

صفحه نخست » حساب کاربری دونالد ترامپ در توییتر از دسترس خارج شد

Trumpگرچه مسدود شدن حساب کاربری ترامپ در توییتر موضوعی موقتی بود، ولی جنجالی و خبرساز شد. مسئولان توییتر با انتشار توضیحی از بابت مسدود شدن حساب کاربری رئیس جمهوری آمریکا پوزش خواسته‌اند.
آن دسته از کاربران توییتر که خواستار دیدن صفحه ترامپ در این شبکه اجتماعی بودند، با این پیام روبه‌رو شدند که چنین صفحه‌ای وجود ندارد. اندکی پس از آن، حساب کاربری دونالد ترامپ در توییتر مجددا در دسترس همگان قرار گرفت.
مسئولان توییتر علت مسدود شدن صفحه ترامپ در این شبکه اجتماعی را غیرفعال شدن تصادفی و غیرعمدی حساب کاربری او اعلام کرده و آن را ناشی از "خطای فردی" یکی از همکاران توییتر دانستند.

TrumpTwitter

۱۱ دقیقه خبرساز
حساب کاربری ترامپ برای مدت ۱۱ دقیقه از دسترس خارج بود. مسئولان توییتر اعلام کردند که پس از متوجه شدن این خطا، مجددا حساب کاربری رئیس جمهور آمریکا فعال شده است. در توضیح کتبی توییتر درباره مسدود شدن موقت حساب کاربری ترامپ آمده است: «ما موضوع را پیگیری خواهیم کرد و همه اقدامات لازمه را انجام خواهیم داد تا چنین چیزی تکرار نشود.»
هیچ سیاستمدار دیگری را نمی‌توان یافت که مثل ترامپ در شبکه‌های اجتماعی چنین فعال باشد. ترامپ در برخی از روزها چندین بار با استفاده از توییتر و با لحنی تند به مخالفان خود می‌تازد و رسانه‌های مخالف خود را به باد انتقاد می‌گیرد.
ترامپ در دوران کارزار انتخاباتی نیز از توییتر برای اطلاع‌رسانی و تبلیغات انتخاباتی خود فراوان بهره گرفته بود. خود ترامپ درباره توییتر گفته است که این بهترین افزار برای آن است که او پیام‌های‌اش را بدون فیلتر منتشر کند.
در حال حاضر حدود ۴۲ میلیون نفر صفحه توییتری دونالد ترامپ را دنبال می‌کنند.
پر بیننده ترین هاCopyright© 1998 - 2018 Gooya.com - Contact: info@gooya.com Ads: advertisement@gooya.com