Friday, Dec 29, 2017

صفحه نخست » حیدر 008 جزییات فتنه ۸۸ را با ذکر اسامی و کد ها اعلام کرد؛ ف. م. سخن

Heydar008حیدر 008، وزیر سابق اطلاعات، جزییات فتنه ی ۸۸ را اعلام کرد. این نخستین بار است که یکی از مقامات عالیرتبه ی وزارت اطلاعات جزییات دقیق این فتنه را با ذکر اسم و نشانی و کدهای مربوطه بیان می کند.

حیدر مصلحی، معروف به حیدر 008 یا جیمز باندِ نظام مقدس، در گفت و گو با خبرنگاران این جزییات را فاش کرد.

او در مورد راهپیمایی خرداد ۸۸ که بنا به اظهار محمد قالیباف که در آن زمان شهردار تهران بود حدود ۳ میلیون نفر از مردم تهران در آن حضور داشتند گفت:
این راه پیمایی میلیونی، که جمعیت ظاهرا به نفع میر حسین موسوی به خیابان آمده بودند، ساخته و پرداخته ی وزارت اطلاعات بود که با بصیرت بی نظیری که حضرت آیت الله امام خامنه ای به سربازان گمنام امام زمان تفویض فرموده بودند برگزار شد و کمر توطئه گران غرب را شکست!

جریان از این قرار بود که رهبر با بصیرت نظام آگاهی کامل داشتند که احمدی نژاد و دو تن از یاران او یعنی اسفندیار رحیم مشایی و حمید بقایی ماموران سازمان جاسوسی اسراییل موسوم به Musad می باشند. اما در این زمان چون توطئه فوق پیچیده بود، توطئه گران افرادی را تحت پوشش حمایت از میر حسین موسوی و مهدی کروبی با کد (Nedaa Aghaasoltaan) به خیابان آوردند تا نظام ضمن سرکوب آن ها، احمدی نژادی ها را بر سر کار بیاورد و احمدی نژادی ها که ماموران مخفی Musad بودند به این ترتیب تمام اهرم های حکومت را قبضه نمایند و توطئه کثیف و شوم خود را به اجرا گذارند که رهبر معظم انقلاب با مدیریت بحران به ما رهنمود دادند و ما راهپیمایی های خرداد را ظاهرا به نفع موسوی سازمان دادیم تا وقتی احمدی نژادی ها در سال ۹۶ دست شان رو شد این راهپیمایی را با کد (Bishin binim baaaa) به دهان آنان بکوبیم و نشان دهیم که ما از اول می دانستیم که شماها عوامل Musad می باشید.

در فتنه ی سال ۸۸ که ما اشراف اطلاعاتی کامل داشتیم که به فتنه ی سال ۹۶ منجر خواهد شد و در مشهد هم اکنون عده ای تحت رهبری یک مرد زناکار که از لندن به ایران آمده در حال شکل گرفتن است و نامبرده تحت نظارت و با اطلاعِ ما ساکی حامل شش میلیون پوند به ایران آورده تا در اختیار آمد نیوز قرار دهد و احتمالا آیت الله رییسی که امسال در مقابل این موج توطئه ایستاده احتمالا در سال ۱۴۰۰ مشخص خواهد شد که او هم ساخته و پرداخته ی Musad می باشد لذا ما الان مشهد راهپیمایی پیچیده گیر فتنه موسوی ندا آقا سلطان رفت شد بصیرت آقا امام ام.آی.سیکس جیمز باند...

در این لحظه حیدر 008 که در سال ۱۴۱۰ شمسی مشخص خواهد شد مامور ویژه ی ملکه الیزابت بوده در اثر فشار روانی غش نموده با آمبولانس به کلینیک منتقل شد.Copyright© 1998 - 2019 Gooya.com - Contact: info@gooya.com Ads: advertisement@gooya.com