Wednesday, Mar 7, 2018

صفحه نخست » جنجال بر سر رقصیدن دختران مقابل نجفی در مراسم روز زن + فیلم

najafi_030718.jpgبه گزارش خبرگزاری فارس، روز گذشته در سالن همایش‌های برج میلاد همایشی با عنوان «جشن بانو» به مناسبت میلاد حضرت زهرا (س) برگزار شد که شهردار تهران، فاطمه راکعی مدیر کل امور زنان، شیخ معاون شهردار و برخی دیگر از مسئولان شهرداری حضور داشتند.

در بخشی از این همایش که عمدتا با سخنرانی‌هایی با موضوعات جنسیتی همراه بود، عده ای از دختران به رقص و انجام حرکات موزون در حضور مردان حاضر در سالن مبادرت کردند.

به گزارش خبرنگار فارس و بر اساس مستندات موجود که در عکس و فیلم مشهود است محمدعلی نجفی شهردار تهران در این مجلس حضور داشته و در پایان مراسم رقص، این افراد را تشویق می کند.

واکنش دادستان کل به حواشی مراسم روز زن در برج میلاد

دادستان کل کشور به دادستان عمومی و انقلاب تهران دستور داد با بررسی مراسم برگزار شده در برج میلاد تهران تحت عنوان بزرگداشت روز زن برخورد لازم را با هنجارشکنان و متخلفان این مراسم انجام دهد.

به کانال خبرنامه گویا در تلگرام بپیوندید

به گزارش ایسنا، دادستانی کل کشور اعلام کرد: به‌دنبال برگزاری مراسمی خلاف هنجارها و عفت عمومی کشور، تحت عنوان بزرگداشت روز زن در ایام خجسته میلاد بانوی بزرگ اسلام، الگوی عفت و پاکدامنی و مظهر فضائل اخلاقی حضرت فاطمه زهرا (س) توسط شهرداری تهران در سالن همایش های برج میلاد، دادستان کل کشور با ابراز تأسف نسبت به برگزاری این مراسم، به دادستان تهران دستور تعقیب و پیگیری لازم و برخورد قانونی با هنجارشکنان و متخلفین را صادر کرد.

c5f8-3095638.jpgواکنش نجفی به حواشی جشن روز زن

اتفاقات جشن شب گذشته قابل انتقاد است

خبرگزاری صدا و سیما - محمدعلی نجفی درباره تصاویر منتشر شده از مراسم جشن روز زن، افزود: به هرحال شاید در برگزاری مراسمی اشتباهی هم روی داده باشد اما شما نمی‌شود همه آن مراسم را زیر سوال ببرید چون مراسم به مناسبت روز زن برگزار شده بود و من هم سخنران مراسم بودم که صحبت‌هایم مشخص است که در فضایل حضرت زهرا (س) و الگو بودن ایشان برای زنان و مردان بود.
وی گفت: در انتهای این مراسم که موسیقی اجرا شد چند خانم با پوشش کامل به همراه چند آقا بودند که به صورت همخوانی چند موسیقی و آهنگ را اجرا کردند.
شهردار تهران گفت: در ادامه مراسم چند نفر دخترخانم که نمی‌دانم سن آنها چقدر است، شاید حدود هفت یا هشت ساله بودند، آمدند و سبدهای گلی را به سمت سن اجرای برنامه آوردند و گل‌ها را پخش کردند که حرکاتی هم همراه آن گلها انجام شد.
وی افزود: به نظر من قابل انتقاد است اما در حدی نیست که مراسم را به طور کلی نفی کنیم یا در مورد برگزارکنندگان مراسم سوء ظن یا قضاوت منفی داشته باشیم چون برگزارکننده مراسم هم خانم دکتر راکعی بود که از نظر التزام و سابقه دینی و انقلابی صددرصد مورد تایید است و به نظر من رسانه‌های مجازی قدری در این زمینه بزرگنمایی کردند اما در عین حال انتقادی هم به این مراسم وجود دارد.
پر بیننده ترین هاCopyright© 1998 - 2018 Gooya.com - Contact: info@gooya.com Ads: advertisement@gooya.com