Wednesday, Mar 21, 2018

صفحه نخست » مجله فرانت پیج: برنی ساندرز هوادار رژیم ایران است

sanders_032118.jpgایران اینترنشنال - مجله آمریکایی فرانت پیج در شماره روز چهارشنبه اول فروردین ماه، برنی سندرز سناتور چپ‌گرای آمریکایی را متهم کرده است که با درخواست برای خروج آمریکا از مناقشه یمن از رژیم ایران و «دخالت» در آن کشور حمایت می‌کند.

فرانت پیج می‌نویسد که قطع‌نامه‌ای که روز سه‌شنبه توسط برنی سندرز عضو سوسیالیست سنای آمریکا برای بحث درباره خروج سربازان آمریکایی از یمن مطرح شد، یک هدیه بزرگ به رژیم ایران بود؛ حمایت ۴۴ سناتور از این قطع‌نامه «برگ برنده‌ای برای جمهوری اسلامی است».

به کانال خبرنامه گویا در تلگرام بپیوندید

به گفته فرانت پیج، همزمانی طرح این قطع‌نامه در سنای آمریکا با ورود محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان سعودی به آمریکا «نوعی دهن کجی به مقامات سعودی است و جز تخریب چهره دولت آمریکا در انظار جهانی معنایی ندارد».

فرانت پیج می‌افزاید که حکومت ایران از سال ۲۰۱۲ تا امروز «تأمین‌کننده مالی و تسلیحاتی و پشتیبان اصلی شورشیان حوثی» بوده است که با موشک‌های ایرانی خاک عربستان سعودی، منازل مسکونی، شهرها و فرودگاه‌های این کشور را هدف قرار می‌دهند.

باتوجه به این همه شواهد «خرابکاری‌های ایران» در منطقه و «خونریزی‌هایی» که به بار آورده است، باید به هوش و عقلانیت برخی از اعضای سنای آمریکا شک کرد.Copyright© 1998 - 2021 Gooya.com - Contact: info@gooya.com Ads: advertisement@gooya.com Cookie Policy