Wednesday, Mar 21, 2018

صفحه نخست » یک شرکت ۱۴۰ میلیون دلار از هر گل محمد صلاح ضرر می‌کند

Mohammad_Salah.jpgالعربیه ـ حدود یک هفته پیش، شرکت ارتباطات «ودافون مصر» قرارداد اسپانسری اختصاصی با باشگاه لیورپول انگلیس امضا کرد. این قرار داد از سوی الکساندر فرومان رئیس اجرایی این شرکت و بیلی هوگان از مدیر اجرایی باشگاه انگلیسی، به امضا رسید.

به گزارش روزنامه بریتانیایی «دیلی میل»، شرکت ارتباطات ودافون مصر، پذیرفت که در مقابل هر گلی که محمد صلاح ستاره مصری برای لیورپول به ثمر برساند، به هر یک از مشترکان خود که نزدیک به ۴۳ میلیون هستند، ۱۱ دقیقه صحبت کردن مجانی فراهم کند.

به کانال خبرنامه گویا در تلگرام بپیوندید

علاوه بر آن لیورپول اخباری ویژه درباره لیورپول و محمد صلاح با شعار ودافون مصر، در اختیار این شرکت قرار خواهد داد. این قرارداد از بیستم مارس (دو روز پیش) اجرا شد و ویدیویی در این زمینه بر روی یوتیوب منتشر شد.

روزنامه دیلی‌میل در برآوردی که انجام داده، گفته که با توجه به قرارداد میان دو طرف، و با در نظر گرفتن این مورد که هر دقیقه صحبت کردن مجانی نزدیک به ۲۵ پنس معادل ۳۵ پنس هزینه برای ودافون در بر خواهد داشت، بنابر این این شرکت، از هر گلی که صلاح به ثمر رساند، ۱۴۰ میلیون دلار ضرر خواهد کرد.Copyright© 1998 - 2021 Gooya.com - Contact: info@gooya.com Ads: advertisement@gooya.com Cookie Policy