Wednesday, Mar 28, 2018

صفحه نخست » حسین شریعتمداری: بولتون گربه‌ای است که ادای پلنگ درمی‌آورد

Hossein_Shariatmadari.jpgفارس ـ حسین شریعتمداری، گفت: بولتون در میان سیاستمداران آمریکائی قبل از آن که به تندروی و جنگ طلبی شهرت داشته باشد به "مترسک" معروف است.

«حسین شریعتمداری» مدیر مسئول روزنامه کیهان در خصوص انتصاب «جان بولتون» به عنوان مشاور امنیت ملی کاخ سفید به فارس گفت: بولتون در میان سیاستمداران آمریکائی قبل از آن که به تندروی و جنگ‌طلبی شهرت داشته باشد به "مترسک" معروف است، مترسکی که از سوی دولت آمریکا برای ترساندن حریف به کار گرفته می‌شود.

به کانال خبرنامه گویا در تلگرام بپیوندید

وی افزود: جان بولتون در هر پست و مقامی که باشد، یکی از اصلی‌ترین ماموریت‌های او ، اظهارنظر‌های تند و جنگ‌طلبانه علیه کشورهایی است که در مقابل آمریکا قرار گرفته‌اند ، روز سه‌شنبه هفته جاری ، روزنامه آمریکایی " لس آنجلس تایمز " به کنایه نوشت ؛ "بولتون تا کنون به هیچ کشوری سفر نکرده که قبلا خواستار بمباران آن نشده باشد" ! و جنگ‌طلبی ترامپ و جان بولتون را به تمسخر گرفته و آورده بود" این دو در حالی از جنگ حرف می‌زنند که حتی خدمت سربازی هم نکرده‌اند و از جنگ و تبعات آن چیزی نمی‌دانند ولی در مقابل آنها، نظامیان برجسته‌ای نظیر ژنرال مک مستر و جیمز متیس که ژنرال‌های جنگ‌آزموده‌ای هستند تمایلی به تهدید نظامی ندارند ".

شریعتمداری ادامه داد: ترامپ که از پذیرش شروط سه‌گانه خود در برجام نا امید شده است با انتصاب جان بولتون به عنوان مشاور امنیت کاخ سفید در پی ترساندن ایران از حمله نظامی و در نتیجه ، تن دادن به شرایط مورد نظر آمریکاست و این انتخاب با هیاهوی پیرامونی آن نشان می دهد که چنته آمریکا در مقابله با ایران اسلامی خالی است و از این روی با انتخاب بولتون علیه کشورمان دست به عملیات روانی زده است .

وی اضافه کرد: حمایت پر سروصدای بولتون از منافقین نیز در همین چارچوب قابل تعریف است ، زیرا سازمان منافقین در حال حاضر یک گروه تروریستی فروپاشیده است و تنها بخش قابل استفاده آن که در آمریکا و برخی دیگر از کشورهای غربی خریدار دارد همان سابقه تروریستی و وطن فروشی این گروه است .

مدیر مسئول روزنامه کیهان در این خصوص توضیح داد که آمریکا از سابقه وطن فروشی و تروریستی منافقین که ترور ١٧ هزار نفر از مردم ایران و نقش ابواب جمعی آنان برای ارتش صدام ، بخشی از آن است به عنوان یک مترسک استفاده می کند وگرنه می داند که از این جرثومه های فساد غیر از مشتی تفاله چیزی باقی نمانده است .

شریعتمداری نتیجه گرفت که انتخاب جان بولتون به عنوان مشاور امنیت کاخ سفید ، فقط یک عملیات روانی است و هیچ تغییر جدیدی در معادلات قبلی پدید نیآمده است و گفت جان بولتون گربه ای است که ادای پلنگ را در می آورد.Copyright© 1998 - 2021 Gooya.com - Contact: info@gooya.com Ads: advertisement@gooya.com Cookie Policy