Friday, Mar 30, 2018

صفحه نخست » بازگشت اسکی باز ایرانی جا مانده در فنلاند پس از انتشار عکس های دردسرساز

FBBF03ED-4B94-4F22-BDAF-98DE12E8E596.jpegپس از پایان کار اسکی بازان ایران در جام جهانی اسکی صحرانوردی در لاهیتی فنلاند در روز هشتم اسفند ماه سال ۹۵ و هنگامی که تیم‌ ‌ملی در فرودگاه آماده بازگشت به ایران بود، علیرضا مقدید به دلایل نامعلوم فرودگاه را ترک می‌کند و پس از یک ماه در حالی که گذرنامه‌اش را هم در اختیار نداشت در نهم فروردین ۹۶ به ایران بازگشت. در ۳۰ روزی که مقدید در فنلاند بود و گفته می‌شد قصد بازگشت به کشور را ندارد همواره مسئولان فدراسیون اسکی از بازگشت او اطمینان داشتند و در نهایت این اسکی باز به ایران باز گشت.

به کانال خبرنامه گویا در تلگرام بپیوندید

عکس های دردسرساز علیرضا مقدید در فنلاند
به گزارش مهر، علیرضا مقدید به مسابقات قهرمانی جهان فنلاند اعزام شده است. مدتی از حضور این اسکی بازی در فنلاند نگذشته بود که تصاویری از او در صفحه شخصی‌اش منتشر شد که واکنش فدراسیون اسکی را در پی داشت. مقدید با انتشار پیام هایی که آن را منتسب به رئیس فدراسیون اسکی می کرد موجی از ابهامات را به نسبت به بازگشت خود به ایران به راه انداخت.
moghdid_alireza1.jpgmoghdid_alireza-560x560.jpgCopyright© 1998 - 2021 Gooya.com - Contact: info@gooya.com Ads: advertisement@gooya.com Cookie Policy