Thursday, Dec 6, 2018

صفحه نخست » دفاع همزمان حامیان جمهوری اسلامی در خارج از ایران از توانایی ساخت بمب اتمی توسط رژیم

Atom_Bushehr.jpgدماوند ـ تعدادی از حامیان جمهوری اسلامی در خارج از ایران، به طور همزمان، از اینکه جمهوری اسلامی برای مقابله با آمریکا و دیگر دشمنانش، به توانایی ساخت تسلیحات هسته‌ای دست یابد، دفاع کرده‌اند.

حمزه غالبی، پناهنده سیاسی در فرانسه و احسان منصوری، ساکن لندن، از این مسئله دفاع کرده‌اند. اما حسین درخشان که در آمریکا ساکن است، در این باره گفته که چون خروج از توافق هسته‌ای باعث «نابودی نهایی» جمهوری اسلامی می‌شود، بهتر است رژیم به جای این کار، اروپا را با «مواد مخدر» و «اختلال در صدور نفت» تهدید کند.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

پوریا آسترکی در تهران نیز که مواضعش به این افراد نزدیک است، گفته که ایران «به دلایل جغرافیایی و سیاسی» تبدیل به یک «کره شمالی نمی‌شود» و «حالا زمان مواجهه طرف مقابل با ترس است.»

4.jpg

گفتنیست که در سال‌های اخیر، عده‌ای از حامیان جمهوری اسلامی در داخل و به ویژه خارج از ایران فعال شده‌اند که مدعیند خواستار دموکراسی و سکولاریسم برای ایران هستند اما همزمان از متحجرترین و تندروترین سیاست‌های جمهوری اسلامی و مقاماتش در سیاست خارجی و داخلی دفاع می‌کنند.

مطالب بیشتر در سایت دماوند

این افراد همچنین حضوری دائم در رسانه‌های فارسی خارج از کشور دارند.Copyright© 1998 - 2020 Gooya.com - Contact: info@gooya.com Ads: advertisement@gooya.com