Monday, Nov 11, 2019

صفحه نخست » پیدا شدن دستهای بریده دختر جوان در کوله‌پشتی‌ استاد معروف دانشگاه

بی بی سی - وکیل مدافع یک مورخ مشهور روس می‌گوید موکل او به قتل دوست دختر و دانشجوی سابق خود اعتراف کرده است. اولگ سوکلوف روز شنبه با کوله‌پشتی خود که حاوی دستان زنی بود پس از افتادن در رودخانه‌ای در شهر سن پیترزبورگ دستگیر شد.

رسانه‌های محلی می‌گویند اولگ سوکولوف ۶۳ ساله هنگام تلاش برای از بین بردن قطعات بدن این زن، در حالی که مست بوده به رودخانه افتاده بود.

به گفته گزارشها پلیس بقایای جسد آناستازیا یشچنکو ۲۴ ساله را در خانه او پیدا کرده است.

44441.jpgپروفسور سوکولوف کارشناس ناپلئون است و نشان "لژیون دونور"، بالاترین نشان افتخار کشور فرانسه را دریافت کرده است.

الکساندر پوچویف ، وکیل وی به خبرگزاری فرانسه گفته است: "وی گناه خود را پذیرفته و از کار خود پشیمان است."

طبق گزارش ها پروفسور سوکولوف به پلیس گفته است معشوقه‌اش را در جریان یک مشاجره کشته و سپس سر، دستان و پاهای او را با اره جدا کرده است.

گفته می شود وی قصد داشته نخست جسد را از بین ببرد و سپس در لباس ناپلئون به طور علنی خودکشی کند.

آقای پوچویف گفت که پروفسور سوکولوف که برای درمان سرمازدگی (هیپوترمی) به بیمارستان انتقال یافته، احتمالا تحت استرس و فشار روحی بوده باشد.

این مورخ چندین کتاب در مورد ناپلئون نوشته و همچنین به عنوان مشاور تاریخی در چندین فیلم شرکت کرده است. او و خانم یشچنکو به طور مشترک چندین اثر نوشته‌اند.

او و خانم یشچنکو که تاریخ فرانسه موضوع اصلی تحقیق و پژوهش‌های آنان بوده، از پوشیدن لباس های تاریخی لذت می‌برده اند؛ و پروفسور سوکولوف لباس شبیه لباس ناپلئون را می‌پوشید.

555556.jpg

به گزارش خبرگزاری فرانسه دانشجویان او را استادی بااستعداد توصیف کرده‌اند که به زبان فرانسه صحبت می‌کرد و رفتار های ناپلئون را انجام می داد، به عنوان مثال معشوقه خودرا "ژوزفین" صدا می‌کرد و از دیگران می‌خواست به او با عناوین پادشاهان فرانسه مورد خطاب قرار دهند.

وی همچنین عضو موسسه علوم اجتماعی، اقتصادی و سیاسی فرانسه (Issep) بود. این موسسه روز شنبه با انتشار بیانیه‌ای گفت وی را از سمت در کمیته علمی خود برکنار کرده است.

موسسه علوم اجتماعی، اقتصادی و سیاسی فرانسه توسط ماریون مارچال، از بستگان رهبر حزب راست افراطی مارین لو پن تأسیس شده است.Copyright© 1998 - 2020 Gooya.com - Contact: info@gooya.com Ads: advertisement@gooya.com