Monday, Dec 2, 2019

صفحه نخست » حمله شدید خامنه‌ای به نامزدهای انتخابات مجلس

30E3B516-93DE-424B-83A8-90A44CD2D3D6.jpegدر اولین روز ثبت‌نام: «همین طور بدون محابا می‌روند»

رادیو بین المللی فرانسه - علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی ایران، در اولین روز ثبت نام انتخابات مجلس شورای اسلامی، به نامزدهای این انتخابات حمله کرد و گفت که آنان «بدون محابا» برای ثبت نام به عنوان نامزد این انتخابات اقدام می‌کنند.

خامنه‌ای، روز یکشنبه اول دسامبر، در جلسه درس خارج خود گفت: «حالا همه‌ی ما نه، بعضی‌مان این جوری هستیم به مجرد اینکه یک مسندی، یک جایی، یا خالی می‌شود یا ممکن است خالی بشود، فورا چشم می‌دوزیم که برویم آنجا».

👈مطالب بیشتر در سایت رادیو بین المللی فرانسه

او ادامه داد: «خب شما اول نگاه کن ببین میتوانی یا نمیتوانی... این توانایی‌ای که خدا به من و شما می‌دهد، کنارش مسئولیت هست. این [مسئولیتی] که عرض می‌کنم، در مورد خود این حقیر از همه بیشتر است.»

این اظهارات علی خامنه‌ای، در حالی است که برخی نمایندگان مجلس در روزهای اخیر تصویب افزایش قیمت بنزین از سوی سران سه قوه را تحقیر مجلس دانسته و خواستار تعطیلی مجلس در ایران شدند.

همچنین این اظهارات خامنه‌ای ممکن است به شدیدتر شدن «نظارت استصوابی» شورای نگهبان و رد صلاحیت نامزدهای این انتخابات شود.

👈مطالب بیشتر در سایت رادیو بین المللی فرانسه

انتخابات مجلس ایران در حالی قرار است تا کمتر از دو ماه دیگر برگزار شود که ایران به تازگی، به گفته مقامات جمهوری اسلامی، گسترده‌ترین اعتراضات مردمی را تجربه کرده و اعتماد مردمی به دستگاه‌های حکومتی از جمله مجلس شورای اسلامی از همیشه کمتر است.Copyright© 1998 - 2020 Gooya.com - Contact: info@gooya.com Ads: advertisement@gooya.com