Wednesday, Jan 20, 2021

صفحه نخست » پیام خداحافظی ایوانکا ترامپ

ivanka.jpg• پسر دونالد ترامپ بایدن را به عمو اسکار در کارتن شیر شاه تشبیه کرد

ایندیپندنت فارسی - ایوانکا ترامپ در پیام خداحافظی خود، از کارهایش برای خانواده‌های آمریکایی تمجید کرد و دونالد ترامپ جونیور، پسر رئیس‌جمهور، جو بایدن را به «عمو اسکار»، شخصیتی در یکی از انیمیشن‌های دیسنی، تشبیه کرد.

خانم ترامپ در توییتر از موفقیت‌ها و دستاوردهای خود نوشت اما برادر بزرگترش، در مطلبی عجیب در اینستاگرام به رئیس‌جمهور منتخب حمله کرد. در مطلب آقای ترامپ آمده است: «یادتان می‌آید اسکار در انیمیشن شیرشاه‌ با حقه‌بازی به پادشاهی رسید؟ و سرزمین پرافتخار پادشاهی به دست کفتارها افتاد؟ و شیرها همگی هر آنچه را داشتند و ساخته بودند از کف دادند؟ صرفا پرسیدم. منظوری ندارم.»

اما خانم ترامپ همزمان با ترک واشینگتن دی‌سی به سوی فلوریدا، برای جو بایدن «شجاعت و قدرتمندی» آرزو کرد و گفت: «برای آینده هیجان دارم». او نوشت: «برای من مایه افتخار است که در مدتی از زندگی‌ام با مشورت دادن به رئیس‌جمهور، به کشورم خدمت کردم. به واشینگتن آمدم تا در راه خدمت به خانواده‌های آمریکایی بکوشم و حالا که می‌روم احساس می‌کنم به هدفم رسیده‌ام. امیدوارم اوضاع آمریکا بهتر و بهتر شود و اطمینان دارم که می‌شود. امیدوارم در این کشور تفاوت‌ها را به رسمیت بشناسیم و نقاط اشتراک را پیدا کنیم. بدین ترتیب همواره بهترین کشور دنیا خواهیم بود.»

مطالب بیشتر در سایت ایندیپندنت فارسی

عده‌ای حدس می‌زدند که خود خانم ترامپ نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری می‌شود و برخی نیز می‌گفتند که در سال ۲۰۲۲ می‌تواند در فلوریدا با سناتور مارکو روبیو به رقابت درون‌حزبی بپردازد.

ایوانکا ترامپ افزوده است: «چهار سال گذشته برای من مرحله‌ای فوق‌العاده از زندگی بوده است. با سفر به تقریبا همه ایالت‌های کشور و ده دوازده کشور دیگر بیش‌ازپیش عاشق مردم آمریکا شدم. بابت همه عشق و حمایتی که از شما گرفتم ممنونم. با قلبی پر از مهر، لطف و اطمینانی که از مردم سراسر کشورم گرفته‌ام واشینگتن را ترک می‌کنم. با دیدن این مردم خوب و قوی ایمان ماندگارم به آمریکا از پیش، بیشتر شد.»

خانم ترامپ و شوهرش جرد کوشنر با اتمام دوره خدمت خود، روز چهارشنبه به شهر خود نیویورک باز نخواهند گشت. آن دو ۳۰ میلیون دلار بابت خرید قطعه زمینی در جزیره خصوصی «ایندین کریک» در میامی معروف به «مقر میلیاردرها» پرداخته‌ و قرارداد خرید قسطی خانه‌ای را به طور مشترک امضا کرده‌اند.Copyright© 1998 - 2021 Gooya.com - Contact: info@gooya.com Ads: advertisement@gooya.com