Friday, May 14, 2021

صفحه نخست » وقوع درگیری سنگین بین سپاه پاسداران و مخالفان مسلح حکومت

dargiri_051421.jpgایران وایر - پایگاه خبررسانی «رصد بلوچستان» از وقوع یک درگیری بین نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و گروهی از مخالفان مسلح جمهوری اسلامی در شهرستان قصرقند سیستان و بلوچستان خبر داده است.

بر اساس این گزارش‌، این درگیری از ساعت چهار صبح روز جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰در روستای «حمیری» قصرقند آغاز شده است و در آن افراد مسلح در خانه‌ای در محاصره نیروهای سپاه قرار گرفته‌اند.

رصد بلوچستان ویدیوهایی از این درگیری را منتشر کرده و نوشته است که پنج عضو سپاه پاسداران در جریان این درگیری کشته شده‌اند.

این پایگاه هم‌چنین از منفجر کردن یک منزل مسکونی به دست نیروهای سپاه پاسداران و کشته شدن سه نفر از مخالفان مسلح خبر داده است.

رصد بلوچستان افراد کشته شده را اعضای گروه «سرمچاران بلوچ» معرفی کرده است.

«فارس»، وابسته به سپاه پاسداران نیز وقوع درگیری در سیستان و بلوچستان را تایید کرده است.

👈مطالب بیشتر در سایت ایران وایر

این خبرگزاری به نقل از روابط عمومی و تبلیغات «قرارگاه قدس» نیروی زمینی سپاه نوشته است که در جریان این درگیری، یک تیم تروریستی که اخیراً دو نفر از بسیجیان روستای «هیچان» شهرستان نیک‌شهر را کشته بودند، به طور کامل منهدم شده است.

فارس درباره تلفات نیروهای سپاه پاسداران نوشته که تنها یک نیروی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در جریان این درگیری زخمی شده است.Copyright© 1998 - 2021 Gooya.com - Contact: info@gooya.com Ads: advertisement@gooya.com Cookie Policy