Saturday, Jun 12, 2021

صفحه نخست » شوک به یورو؛ کریستین اریکسن سکته کرد؟

soccer_061221.jpgمعجزه رخ داد؛ شرایط اریکسن پایدار است

کریستین اریکسن، ستاره تیم ملی دانمارک، بدون برخورد بیهوش شد.

به گزارش "ورزش سه"، رقابت‌های یورو از روز گذشته آغاز شد و در دیدار افتتاحیه دو تیم ایتالیا و ترکیه به مصاف یکدیگر رفتند. اما روز دوم رقابت ها نیز در حالی آغاز شد که دو تیم سوئیس و ولز در بازی اول به تساوی 1-1 دست یافتند.

اما در دومین بازی از روز دوم رقابت های یورو دو تیم دانمارک و فنلاند به مصاف یکدیگر رفتند. اما یک اتفاق بسیار شوکه کننده در لحظات پایانی بازی در نیمه اول این دو تیم رخ داد؛ جایی که کریستین اریکسن ستاره تیم ملی دانمارک به یکباره روی زمین افتاد و بیهوش شد.

از شکل افتادن کریستین اریکسن به زمین مشخص بود که این ستاره تیم ملی دانمارک دارای مشکل بزرگی است. به همین خاطر داور مسابقه یعنی آنتونی تیلور خیلی سریع از کادر پزشکی دانمارک درخواست کرد که به زمین مسابقه بیایند و به وضعیت این بازیکن رسیدگی کنند.

اما چهره بازیکنان دو تیم کاملاً وخامت اوضاع را نشان می‌داد. بازیکنان تیم ملی دانمارک به قدری ناراحت و شوکه شده بودند که اشک از چشمان آنها جاری شد.

کادر پزشکی دانمارک چند دقیقه درون زمین به وضعیت کریستین اریکسن رسیدگی کردند و حتی وضعیت به قدری غیر قابل مشاهده و ترسناک بود که برای جلوگیری از مشاهده دوربین های تلویزیونی به شکلی عجیب دور اریکسن پوشانده شد.

فوری؛ یوفا اعلام کرد اریکسن در شرایط پایدار قرار دارد. یوفا با انتظار متنی مدعی شد اریکسن به بیمارستان منتقل شده و شرایط بازیکن پایدار است.

بازیکنان و کادر پزشکی به این شکل و برای حفظ آرامش اریکسن او را مشایعت کرده اند.

01.jpg

کسپر اشمایکل، دروازه بان باتجربه دانمارک همسر اریکسن را دلداری می دهد.

02.jpg

اکانت رسمی باشگاه بارسلونا نیز اینگونه به این حادثه تلخ واکنش نشان داده است.

03.jpg

تصویری منتشر شده که نشان می دهد کریستن اریکسن با چشمانی باز و ماسک اکسیژن زمین را ترک کرده است.

04.jpgدرک رائی، گزارشکر ESPN نوشت: دشوارترین لحظات در طول دوران گزارشگری ام. دیدن این صحنه ها دشوار بود. قلب ما با اریکسن خواهد بود.

05.jpg

-بین اسپورت مدعی شد کریستن اریکسن هنگام ترک زمین زنده بوده است.

06.jpg

-لوکا مودریچ، ستاره کروات رئال مادرید نیز برای اریکسن آرزوی سلامتی کرد.

-بهت و اشک بازیکنان دو تیم و تماشاگران پس از اتفاق تلخ برای کریستین اریکسن

- حساب رسمی توئیتر رقابت های یورو 2020 با قرار دادن پرچم دانمارک برای اریکسن آرزوی بهبودی کرد.

همسر کریستن اریکسن با چشمانی گریان و حالتی نگران در آغوش سیمون کیائر

08.jpg- با اعلام یوفا، بازی تیم های دانمارک و فنلاند به علت بیهوش شدن کریستین اریکسن به حالت تعلیق در آمدCopyright© 1998 - 2022 Gooya.com - سردبیر خبرنامه: info@gooya.com تبلیغات: advertisement@gooya.com Cookie Policy