Monday, Sep 6, 2021

صفحه نخست » مردی که از رختشورخانه‌ها لباس زیر زنانه می‌دزدید

undies_090721.jpgافرادی با لمس یا مالکیت لباس‌زیر دیگران دچار برانگیختگی جنسی می‌شوند

سارا باقری - ایندیپندنت فارسی

مردی در ژاپن به اتهام سرقت بیش از ۷۰۰ قطعه لباس‌زیر زنانه از رختشورخانه دستگیر شد.

افسران پلیس شهر بپو در جنوب ژاپن مردی را به سرقت ۷۳۰ قطعه لباس‌زیر زنانه از لباسشویی‌های عمومی متهم کرده‌اند. یک دانشجوی دختر ۲۱ ساله که نامش فاش نشد، در تماس با پلیس، تتسو اوراتای ۵۶ ساله را متهم کرد که در تاریخ ۲۴ اوت شش قطعه لباس‌زیر او را در رختشورخانه ربوده است.

برای پلیس ژاپن این‌گونه گزارش‌ها عجیب نیست. جمع‌آوری لباس‌زیر استفاده‌شده، برای برخی افراد برانگیختگی جنسی به همراه دارد و ممکن است این افراد برای به دست آوردن آن دست به هر کاری از جمله دزدی بزنند.

undies.jpgدر برخی کشورها هنوز سنت آویزان کردن رخت‌های خیس روی بند مرسوم است و سارقان به سراغ حیاط خانه‌ها می‌روند. در برخی مناطق و مخصوصاً شهرهای بزرگ با تراکم جمعیت بالا که مردم اغلب از رختشورخانه‌های عمومی استفاده می‌کنند، دزدان لباس‌زیر سراغ ماشین‌های لباسشویی سکه‌ای این ساختمان‌ها می‌روند و گاهی هم مثل این آقای ژاپنی گیر می‌افتند.

مطالب بیشتر در سایت ایندیپندنت فارسی

پلیس ژاپن پس از دریافت شکایت سرقت لباس‌زیر؛ به خانه اوراتا رفت و پس از بازرسی ۷۳۰ قطعه لباس‌زیر را در آپارتمان او پیدا کرد. اوراتا که اکنون دستگیر شده، اعتراف کرد که لباس‌های زیر کشف شده در خانه‌اش را سرقت کرده است. پلیس در حال حاضر در حال تحقیق و بررسی گسترده‌تر درباره این پرونده است.

این چندمین مورد از اتفاق‌هایی ازاین‌دست در ژاپن است. در سال‌های اخیر چندین مورد جنجالی دیگر از مردانی که اقدام به دزدیدن لباس‌زیر زنانه می‌کردند، گزارش شده است. از جمله یک برق‌کار ۳۰ ساله، متهم شد که ۴۲۴ قطعه لباس‌زیر و مایو از دختران نوجوان سرقت کرده است. او زمانی گرفتار شد که حین دزدیدن مایویی که روی بند در حال خشک شدن بود، یکی از ساکنین شهر ساگا از او فیلم گرفت.

یک مورد دیگر هم در سال ۲۰۱۹ بود که پلیس تورو آداچی ۴۰ ساله را به اتهام سرقت ۱۰ قطعه لباس‌زیر زنانه از لباسشویی سکه‌ای دستگیر کرد. پلیس هنگام بازرسی محل زندگی آداچی، بیش از ۱۱۰۰ قطعه لباس‌زیر زنانه را که در بسته‌های جداگانه نگهداری می‌شدند، از خانه او کشف کرد.

سرقت سریالی لباس‌زیر فقط مخصوص ژاپن نیست. اخیراً پلیس آلاباما بیش از ۴۰۰ شورت را در خانه جان توماس اودای ۲۷ ساله پیدا کرد که قبل از آن هم سابقه سرقت لباس در پرونده‌اش بوده است.

افرادی که با لمس یا مالکیت لباس‌زیر دیگران دچار برانگیختگی جنسی می‌شوند، اگرچه ممکن است با دزدیدن این لباس‌ها دچار مشکل شوند اما این علاقه، در زمره «اختلال پارافیلا» طبقه‌بندی نشده است. پارافیلیا که قبلاً به‌عنوان انحراف جنسی شناخته می‌شد، تجربه برانگیختگی شدید جنسی با اشیاء غیرمعمول، موقعیت‌ها، تخیلات، رفتارها یا افراد است. ممکن است تعدادی از افرادی که دچار پارافیلا هستند در زندگی معمول خود دچار مشکلاتی شوند که به مداخله و کمک درمانگر نیازمند شوند.Copyright© 1998 - 2021 Gooya.com - Contact: info@gooya.com Ads: advertisement@gooya.com Cookie Policy