Monday, May 23, 2022

صفحه نخست » "نسرین مقانلو، بازیگری که بعد از پرویز پرستویی زبان باز کرد و رسوا شد"

kooche_052322.jpgبهار نیوز، این روزها با افزایش مشکلات اقتصادی، برخی مردم این توقع را از چهره های مشهور دارند تا نسبت به این وضعیت بی تفاوت نباشند و از تریبونی که در اختیار دارند استفاده کنند و با صحبت از مشکلات مردم صدای اعتراض آن ها باشند.

برخی سلبریتی ها اما به دلایلی تمایلی به این کار ندارند. یکی از این چهره ها نسرین مقانلو، بازیگر شناخته شده است که در مصاحبه ی جدیدی از او درباره ی علت خودداری اش از صحبت درباره ی مشکلات معیشتی سؤال شده است.

تحلیل کانال کوچه:

مقانلو در پاسخ با تأکید بر اینکه در مشکلات اقتصادی، سلبریتی ها هم شرایطی همچون بقیه ی مردم دارند، گفت دوست ندارد در اینستاگرامش از این مشکلات بگوید چون به عنوان یک سلبریتی ممکن است مخاطبانی از کشورهای دیگر داشته باشد و به نظر او نشان دادن چنین مسائلی در شبکه های اجتماعی باعث زیر سؤال رفتن تمام ملت ایران می شود. او همچنین گفت دوست ندارد در کشورهای دیگر فکر کنند مردم ایران در فقر و فلاکت به سر می برند.

با این حال، طی روزهای گذشته با اوج گیری گرانی و تورم، برخی چهره های هنری و ورزشی ایران به طرق مختلف اعتراض خود را نسبت به وضعیت معیشتی مردم ایران ابراز کرده اند که با استقبال و تحسین مخاطبان آن ها همراه شده است..نسرین مقانلو پس از چند سال زندگی در آمریکا به ایران بازگشت اما همسر و فرزندانش میان ایران و آمریکا در رفت و آمد هستند.

در همین زمینه: دلتنگی نسرین مقانلو برای همسر و پسرانش در آمریکا

مقانلو بازیگر ۵۱ ساله کشورمان برای همسر و فرزندانش دلتنگ شده است

نسرین مقانلو بازیگر کشورمان بخاطر لغو سفر های هوایی نمی تواند به آمریکا رفته و با همسر و پسرانش دیدار کند.

این بازیگر ۵۱ ساله از دلتنگی اش برای آنها نوشته است.

نسرین مقانلو نوشت:

همسر عزیزم ،ارشیا وآرین پسرای گلم.

عزیزان من چقدر دلم براتون تنگ شده

در این تاریخ الان باید اونجا پیشتون بودم
ولی متاسفانه با این ویروس کرونا دیدارمون
به تاخیر افتاد،به خدای بزرگ میسپارمتان.🤲😔❤

مراقب خودتون باشید.
به امید از بین رفتن ویروس کرونا

و دیداری دوباره شما عزیزانمCopyright© 1998 - 2022 Gooya.com - سردبیر خبرنامه: info@gooya.com تبلیغات: advertisement@gooya.com Cookie Policy