Tuesday, Jan 31, 2023

صفحه نخست » واکنش کنعانی‌زادگان به خداحافظی کی‌روش ؛ تو به ایران خیانت کردی

01_kanani.jpgایران اینترنشنال - محمد حسین کنعانی زادگان مدافع تیم ملی فوتبال ایران و تیم الاهلی قطر در پست خداحافظی کارلوس کیروش که امروز منتشر شد با کامنتی سرمربی تیم ملی در جام جهانی قطر را خائن خواند.

او کامنت گذاشته است: تو به ایران خیانت کرده‌ای نه من و شجاع.

پس از حذف ایران از جام جهانی و باخت تحقیرآمیز با شش گل مقابل انگلستان انتقادات بسیاری از ارنج و ترکیب تیم ملی شد که یکی از نکات مورد اشاره در این انتقادات استفاده نکردن کارلوس کیروش از زوج کنعانی و خلیل‌زاده در مرکز خط دفاع ایران بود.

01_kanani2.jpg

***بیشتر بخوانید***

روزنامه خبر ورزشی - کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی ایران در جام جهانی، با انتشار پستی اینستاگرامی رسما جدایی خود را اعلام و پیامی برای خداحافظی منتشر کرد.

کی‌روش در اینستاگرامش نوشت: وقتی که سفر جدیدی را آغاز می‌کنم، خاطرات زیادی وجود دارد که با افتخار آن‌ها را نگه خواهم داشت. مایلم از بازیکنان فوق‌العاده‌ام در تیم ملی تشکر کنم. قدردان زحمات کادر وفادار ایرانی‌ام، فدراسیون فوتبال و همه کسانی که از من و میراث تیم ملی حمایت کردند هستم. از همه هواداران بابت حمایت و الهام‌بخشی در این چند سال تشکر می‌کنم. به امید آینده.

c1.jpgاز چند هفته پیش گمانه‌زنی‌ها درباره مقصد بعدی کی‌روش و پیشنهاد کشورهایی چون قطر و چین به او بالا گرفت اما به نظر می‌رسد کی روش با فدراسیون قطر برای امضای قراردادی تا سال ۲۰۲۶ به توافق رسیده است.

وب‌سایت maisfutebol پرتغال خبر داد کی‌روش امروز وارد قطر می‌شود تا قرارداد چهار ساله خود که تا پایان جام جهانی ۲۰۲۶ اعتبار دارد را با فدراسیون قطر امضا کند.

سایت پرتغالی DN هم با تایید سفر سرمربی سابق ایران به قطر که امروز انجام می‌شود، نوشت: کارلوس کی‌روش سرمربی جدید قطر خواهد بود. همان‌طور که DN اطلاع پیدا کرد، سرمربی پرتغالی در حال حاضر برای امضای قرارداد با فدراسیون فوتبال قطر و رسمی شدن به عنوان مربی ملی به دوحه سفر می‌کند.

این رسانه جزئیات توافق کی‌روش با قطر را هم این‌طور شرح داده است: کی‌روش پس از حذف ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ وارد رادار قطر شد. او توسط شیخ برای تماشای فینال جام جهانی دعوت شد و از او خواست تا جانشین فلیکس سانچز شود. این مربی بعدا برای مذاکره به دوحه بازگشت و با پیش‌توافقی که تنها پس از جام خلیج فارس رسمی می‌شد، آن‌جا را ترک کرد. حالا چند ساعت مانده تا این خبر اعلام شود.

پیش از این هم راجر دسا، دستیار کی‌روش در تیم‌های ملی ایران و مصر فاش کرده بود که این مربی پرتغالی به زودی تیم جدید خود را انتخاب می‌کند و او هم در کادر فنی کی‌روش حضور خواهد داشت.Copyright© 1998 - 2023 Gooya.com - سردبیر خبرنامه: info@gooya.com تبلیغات: advertisement@gooya.com Cookie Policy