پنجشنبه 23 اردیبهشت 1395   صفحه اول | درباره ما | گویا

پرخواننده ترین ها

دیدنیها >> قایقی به شکل "واژن" در ژاپن خبرساز شد! (تصاویر)

Megumi-Kayak2.jpg

دادگاه ژاپنی: طراحی قایق به شکل واژن جرم نیست

صدای آمریکا - دادگاهی در ژاپن حکم داده است الهام گرفتن یک هنرمند از شکل واژن (آلت تناسلی زنان) برای ساخت قایق های کوچک، در حقیقت شکلی از "هنر عامه" است؛ با این حال، تصویر سه بعدی که طرفداران این نوع هنر را قادر می سازد اینگونه قایق را در ابعاد بزرگتر بسازند، در این طبقه بندی نمی گنجد.

ماجرا از آنجا آغاز شد که یک هنرمند جوان ژاپنی به نام مگومی ایگاراشی در سال ۲۰۱۴ اقدام به طراحی نمونه هایی از این قایق های تک نفره کرد و سپس تصاویر و شرح طرح خود را برای طرفدارانش ایمیل کرد تا بتوانند با استفاده از آن کایاک های خودشان را بسازند. اقدامی که با واکنش بسیاری روبرو شد.

خانم ایگاراشی به شبکه خبری سی.ان.ان با بیان این که "آلت تناسلی، دست کم برای شمار زیادی از زنان، از جمله خود من، زشت و ناهنجار نیست،" گفت فکر نمی کند کار او، مانند پورنوگرافی که به شکل های گوناگون در ژاپن دیده می شود، تحریک کننده باشد.

تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com دادگاه این هنرمند جوان را از اتهام "هرزگی" تبرئه کرده است، اما او را بابت ارائه الکترونیکی اطلاعات که به مردم اجازه می دهد کایاک یا قایق های پارویی تک نفره به شکل واژن بسازند، ۴۰۰ هزار ین ( معادل ۳۶۷۰ دلار) جریمه کرد.

ژاپن صنعت پورنوگرافی پررونقی دارد و دسترسی به تصاویر سکسی، بویژه به شکل انیمشین یا کارتون در آن کشور دشوار نیست، اما توزیع تصاویر سانسور نشده آلات تناسلی واقعی، جرم محسوب می شود.


هنرمندان ایرانی که عاشق بدنسازی هستند


ترسناک ترین سرویس های حمل و نقل شهری


ترور های معروف رهبران جهان


در آب این سواحل وسوسه برانگیز هرگز شنا نکنید


خوراكي هاي وسوسه انگيز در کشورهای مختلفارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول 
Copyright: gooya.com 2016