سه شنبه 5 دی 1391   صفحه اول | درباره ما | گویا

گفت‌وگو نباشد، یا خشونت جای آن می‌آید یا فریبکاری، مصطفی ملکیان

مصطفی ملکیان
ما فقط با گفت‌وگو می‌توانیم از خشونت و فریبکاری رهایی پیدا کنیم. در جامعه هر مساله‌ای از سه راه رفع می‌شود، یکی گفت‌وگوست، یکی خشونت و دیگر فریبکاری. اگر در جامعه گفت‌وگو تعطیل شود دو رقیبی که جای آن را می‌گیرند، خشونت و فریبکاری هستند ... [ادامه مطلب]


بخوانید!
پرخواننده ترین ها

جوابيه هاشمی رفسنجانی به هيات رييسه رسيد، در صورت تاييد، فردا در صحن مجلس قرائت می‌شود

يک عضو هيات رييسه مجلس شورای اسلامی از دريافت نامه جوابيه دفتر آيت‌الله هاشمی رفسنجانی خبر داد و گفت که در صورت رعايت مفاد آيين‌نامه داخلی مجلس، اين نامه در جلسه علنی فردا (چهارشنبه) قرائت خواهد شد.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 


جواد جهانگيرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجويان ايران (ايسنا)، اظهار داشت: نامه دفتر رييس مجمع تشخيص مصحلت نظام به تاريخ ۴ دی ماه مطابق با ماده ۷۸ آيين‌نامه داخلی امروز (سه‌شنبه) توسط رييس دفتر مجمع تشخيص مصلحت نظام به مجلس واصل شد.

وی از تشکيل جلسه کميته حقوقی ماده ۷۸ برای بررسی اين نامه خبر داد و گفت: امروز جلسه کميته حقوقی ماده ۷۸ متشکل از جمعی از اعضای هيات رييسه را برگزار می کنيم و با رعايت مفاد مختلف ماده ۷۸ در صورت تاييد کميته و بر اساس آيين‌نامه، اين جوابيه فردا در صحن علنی قرائت خواهد شد.

به گفته اين عضو هيات رييسه مجلس، دو ضرورت قيد شده در ماده ۷۸ که دفاعيه بيش از دو برابر اصل مطلب اظهار شده و متضمن توهين و افترا نباشد در جلسه کميته حقوقی مورد توجه قرار می‌گيرد.

به گزارش ايسنا، جوابيه دفتر آيت‌الله هاشمی رفسنجانی ظهر امروز توسط حجت‌الاسلام عليخانی مشاور رييس مجمع تقديم رييس مجلس شورای اسلامی شده است.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول 
Copyright: gooya.com 2016