سه شنبه 17 بهمن 1391   صفحه اول | درباره ما | گویا

گفت‌وگو نباشد، یا خشونت جای آن می‌آید یا فریبکاری، مصطفی ملکیان

مصطفی ملکیان
ما فقط با گفت‌وگو می‌توانیم از خشونت و فریبکاری رهایی پیدا کنیم. در جامعه هر مساله‌ای از سه راه رفع می‌شود، یکی گفت‌وگوست، یکی خشونت و دیگر فریبکاری. اگر در جامعه گفت‌وگو تعطیل شود دو رقیبی که جای آن را می‌گیرند، خشونت و فریبکاری هستند ... [ادامه مطلب]


بخوانید!
پرخواننده ترین ها

عباس سليمی نمين به دليل افترا و نشر اکاذيب نسبت به مشايی به ۹۱ روز حبس تعزيری محکوم شد


ايسنا ـ نماينده قضايی معاونت حقوقی رياست جمهوری از صدور حکم حبس از سوی دادگاه بدوی برای عباس سليمی نمين رييس مرکز مطالعات تاريخ و مطالعات ايران خبر داد.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 


روح‌الله بشارت در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجويان ايران (ايسنا)، در اين رابطه گفت: اين پرونده با شکايت معاونت حقوقی رياست جمهوری عليه عباس سليمی نمين به دليل افترا و نشر اکاذيب نسبت به اسفنديار رحيم مشايی در شعبه ۱۰۵۹ مجتمع کارکنان دولت مطرح بود که اين شعبه سريعا به پرونده رسيدگی کرد.

وی افزود: شعبه ۱۰۵۹ مجتمع کارکنان دولت با رسيدگی به اين پرونده و برگزاری جلسه محاکمه در نهايت عباس سليمی نمين را به تحمل ۹۱ روز حبس تعزيری محکوم کرد و البته در دادگاه مشخص شد که آقای سليمی نمين محکوميت‌های ديگری نيز داشته است.

بشارت تصريح کرد: دليل شکايت از عباس سليمی نمين نسبت دادن بحث «احيای سناريوی انگليسی» به اسفنديار رحيم مشايی بود.

نماينده قضايی معاونت حقوقی رياست جمهوری با بيان اين‌که «اين حکم در دادگاه بدوی روز ۲۷ دی ماه صادر شده است» گفت: حکم صادره از تاريخ ابلاغ به طرفين پرونده ظرف ۲۰ روز قابل اعتراض در مراجع تجديدنظر استان تهران است.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول 
Copyright: gooya.com 2016