Wednesday, Nov 22, 2017

صفحه نخست » نامشخص بودن حضور زنان تماشاگر در بازی فوتسال زنان ایران و ایتالیا

Footsal_zanan.jpgایسنا ـ تیم ملی فوتسال بانوان ایران که قهرمانی آسیا را در کارنامه دارد اینبار در ایران و در سالن پیامبر اعظم میزبان تیم ملی ایتالیا است اما انعکاس خبری و تماشای دیدار ملی پوشان برای بانوان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتسال بانوان ایران با ارائه بازی‌های زیبا و جذاب سال ۲۰۱۵ توانست قهرمان آسیا شود و این قهرمانی در حالی به دست آمد که مردم علاقه مند نتوانستند بازی ملی پوشان خود را حتی از طریق رسانه شاهد باشند.

تیم ملی فوتسال بانوان ایران بازی‌های دوستانه‌ای را در ایران مقابل روسیه برگزار کرده است که هیچ خبرنگار و عکاس خانم ایرانی اجازه حضور در سالن مسابقه را نداشته‌اند و بعد از پایان بازی عکسهای بازی از رسانه‌های روسی به دست مخاطبان ایرانی رسیده است. این بار نوبت به تیم ملی ایتالیا رسیده است و قهرمانان آسیا قرار است مقابل تیم اروپایی ایتالیا قرار گیرند اما باز هم حضور بانوان تماشاگر و جامعه خبری ایرانی در سالن مشخص نیست. این در حالی است که بازی فردا پنجشنبه انجام می‌شود.

این در حالی است که وزارت ورزش چند ماه قبل تبلیغات گسترده‌ای برای حضور بانوان در ورزشگاه‌های فوتبال و تماشای مسابقات مردان داشت اما حتی فعلا مشخص نیست که بانوان می‌توانند مسابقات تیم ملی فوتسال بانوان ایران را هم تماشا کنند یا خیر.

دیدار دو تیم فوتسال بانوان ایران و ایتالیا پنج شنبه (ساعت ۱۶) و جمعه (ساعت ۱۵) در سالن پیامبر اعظم دانشگاه تهران برگزار خواهد شد و این در حالی است که حضور بانوان خبرنگار، عکاس و تماشاگران در سالن در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.
پر بیننده ترین هاCopyright© 1998 - 2018 Gooya.com - Contact: info@gooya.com Ads: advertisement@gooya.com