Tuesday, Feb 28, 2017

صفحه نخست » پیروزی پرسپولیس مقابل الوحده در لیگ قهرمانان آسیا

Perspolis_Alvahda.jpgدیدار تیم‌های الوحده امارات و پرسپولیس ایران با برتری سه بر دو نماینده ایران به پایان رسید.

به گزارش ایسنا، در ادامه هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا، از گروه D الوحده امارات از ساعت ۱۸:۴۰ در ورزشگاه آل‌نهیان میزبان پرسپولیس ایران بود که این دیدار در پایان با برتری سه بر دو پرسپولیس به پایان رسید.

برای پرسپولیس در این دیدار وحید امیری در دقیقه ۴ و مهدی طارمی در دقیقه۸۱ و ۸۹ و برای الوحده نیز اسماعیل مطر در دقیقه ۵۹ و جرج والدیویا در دقیقه۶۶ گلزنی کردند.

در دقیقه چهار مهدی طارمی با یک حرکت خوب وارد محوطه جریمه شد و در ادامه با یک پاس رو به عقب، توپ را مقابل دروازه به وحید امیری رساند و این بازیکن هم با یک ضربه پای چپ دروازه را باز کرد.

در ادامه و پس از گل پرسپولیس، سفید پوشان الوحده حملاتی را روی دروازه پرسپولیس خلق کردند که حاصل این حملات برخرود توپ در دقیقه ۲۰ با تیر دروزاه پرسپولیس بود.

در ادامه باز هم یاران الوحده در دقیقه ۳۰ فرصت گلزنی به دست آوردند اما ضربه پای راست سباستین تالیابو از کنار دروازه به بیرون رفت.

روی حرکت خوب محسن مسلمان در دقیقه ۳۲، کمال کامیابی‌نیا با دروازبان حریف تک به تک شد اما ضربه این بازیکن پس از برخورد با دروازبان حریف به کرنر رفت.

در دقیقه ۴۵ مهدی طارمی با دریبل مدافع حریف با دروازه‌بان الوحده تک به تک شد اما باز هم موقعیت را از دست داد تا نیمه نخست با همین نتیجه به پایان برسد.

اما در آغاز نیمه دوم شاهد بازی متعادلی از هر دو تیم بودیم و روی معدود فرصت‌ها سفیدپوشان الوحده به دنبال خلق فرصت گلزنی بودند. روی یکی از همین فرصت‌ها بود که جرج والدیویا در دقیقه ۵۹ پاس زیبایی را برای اسماعیل مطر فرستاد و این بازیکن هم دروازه پرسپولیس را باز کرد.

در ادامه قرمزپوشان پرسپولس هم یکی، دو فرصت به ست آوردند که با بی دقتی مهدی طارمی این فرصت‌ها از دست رفت.

در دقیقه ۶۶ جرج والدیویا روی اشتباه مدافعان پرسپولیس توانست گل دوم تیمش را به ثمر برساند.

در ادامه و در دقیقه ۸۱ بازی با پاس خوبی که ماهینی برای محمد انصاری فرستاد، این بازیکن توپ را روی دروازه ارسال کرد و مهدی طارمی با یک ضربه سر زیبا دروازه الوحده را باز کرد.

در ادامه شاگردان برانکو در دقیقه ۸۹ صاحب یک ضربه ایستگاهی شدند و سروش رفیعی با استفاده از این فرصت پاس زیبایی را برای مهدی طارمی ارسال کرد و طارمی هم با یک ضربه پای راست زیبا دروازه الوحده را برای بار سوم باز کرد.

برای پرسپولیس در این دیدار علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی(۷۱ محسن ربیع خواه) حسین ماهینی، محمد انصاری، فرشاد احمدزاده، صادق محرمی، کمال کامیابی‌نیا، محسن مسلمان، سروش رفیعی، مهدی طارمی و وحید امیری به میدان رفتند.

برای الوحده هم راشد علی السویدی، سالم سلطان، محمد عبدالبسیت، سلطان علی الغرفی، حمدان الکمالی، جرج والدیویا، سباستین تالیابو، بالاز ژودزاک، ریم چانگ وو، تارکیو احمد الانتلی و محمد رشید الحمدی بازی کردند.

***

طارمی: با این برد به صعود امیدوار شدیم

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید تیمش با پیروزی برابر الوحده امارات به صعود از مرحله گروهی امیدوار شده است.

به گزارش ایسنا، مهدی طارمی پس از پیروزی تیمش برابر الوحده امارات اظهار کرد: به همه هواداران تبریک می‌گویم. آنها بازی بسیار خوبی را تماشا کردند. توانستیم موقعیت‌های زیادی را روی دروازه الوحده ایجاد کردیم و تماشاگران شاهد بازی زیبایی بودند.

وی افزود: همان طور که می‌دانید تیم الوحده تیم خوبی است و بازیکنان خوبی دارد اما ما از همان اول آماده بودیم بازی را ببریم. خدا را شکر که توانستیم بازی را ببریم و به صعود امیدوار شدیم.

طارمی اضافه کرد: دوست داشتم در این رقابت‌ها پایم به گلزنی باز شود ولی برای تیم ما اهمیت ندارد که چه کسی گل بزند. مهم این است که صعود کنیم. خوشحالم توانستم ۲ گل به ثمر برسانم و می‌خواهم این روند را ادامه دهم.
پر بیننده ترین هاCopyright© 1998 - 2021 Gooya.com - Contact: info@gooya.com Ads: advertisement@gooya.com Cookie Policy