Thursday, Feb 9, 2017

صفحه نخست » وزیر دفاع: تکذیب آزمایش موشکی جدید ایران

Hossein_Dehghan.jpgوزیر دفاع در پاسخ به سئوالی مبنی بر موضع ایران در خصوص ادعای جدید مقامات و رسانه‌های آمریکایی مبنی بر آزمایش موشک دیگر از سوی ایران گفت: این‌گونه ادعاهای ساختگی یک نوع دشمن سازی و ایران هراسی است که توسط رژیم صهیونیستی طراحی شده و از طرفی تحریک و از طرفی دیگر دروغ پراکنی می‌کنند.

به گزارش ایسنا، سردار سرتیپ پاسدار حسین دهقان که به استان گیلان سفر کرده است، افزود: اولاً این ادعاها ساختگی است و چنین اتفاقی رخ نداده است، ثانیاً اگر چنین آزمایشی صورت گرفته بود به آنان هیچگونه ربطی ندارد و ثالثاً برنامه موشکی جمهوری اسلامی ایران برنامه‌ای عادی و آزمایشات موشکی آن جزء برنامه‌های از پیش طراحی شده است که برای حفظ آمادگی‌های دفاعی کشورمان صورت می‌گیرد.

وی تصریح کرد: ما به کشورهای همسایه جنوبی خلیج فارس توصیه می‌کنیم فریب این جوسازی‌ها را نخورند؛ زیرا جمهوری اسلامی ایران هیچگاه برای آنان تهدید نبوده و نخواهد بود و آمریکائی‌ها با هدف فروش تسلیحات خود این جنگ تبلیغاتی و روانی را به راه انداخته‌اند.

وزیر دفاع در پایان گفت: ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن با حضور میلیونی خود پاسخ قاطعی به جنگ روانی ، تبلیغاتی و تهدیدات آنان خواهد داد.

وزیر دفاع که صبح امروز (پنجشنبه)به استان گیلان سفر کرده در آئین تکریم خادمین اولین کنگره ملی ۸ هزار شهید استان گیلان حضور یافته و سخنرانی کرد.وی همچنین همگام با مردم همیشه در صحنه و شهید پرور خطه سرسبز گیلان در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور می یابد و در جمع راهپیمایان مردم رشت به ایراد سخنرانی می پردازد.
پر بیننده ترین هاCopyright© 1998 - 2018 Gooya.com - Contact: info@gooya.com Ads: advertisement@gooya.com