Tuesday, Feb 21, 2017

صفحه نخست » بدعت‌ها و تاوان‌ها (ادعای عشقبازی رهبر با امام زمان در جمکران!)، بابک داد

• خدا دو جا می‌خندد...!•


BabakDad1_small.gifبر اساس فقه و مذهب شیعه، ادعای تولیت مسجد جمکران مجازات دارد و اگر مقام رهبری حقیقتاً خود را مجری فرامین خدا می‌داند، بلادرنگ باید حجت‌الاسلام رحیمیان را عزل، محاکمه و تعزیر کند.


می‌شود مثل خود علمای حوزوی، ادعا کرد که بلایای طبیعی اخیر که سراسر کشور را فلج کرده، نشانه‌ای از «تاوان» و مجازات الهی است. آنها که زلزله را به برهنگی سینه زن ربط می‌دهند، درباره ادعای کذب «عشق بازی در جمکران» آن هم سیزده مرتبه چه چیزی برای گفتن دارند؟ آیا بر طبق نظر همان علمای محترم، مسئولان اصلی این بلایا (برف و بوران و سیل و آلودگی هوا) چه کسانی جز این بدعت‌گذاران دروغگو هستند؟
با زبان خود فقهای شیعه، برای مردم متدین بگویم ادعای دیدارهای مکرر با امام غایب، دروغ است و ادعای «عشق‌بازی با امام زمان» تمسخر اوست. دفاع از امام زمان بر عهده خود ایشان، اما من می‌پرسم رهبری که به زیردستان خود اجازه می‌دهد به نام او دروغ ببافند چه جایگاهی دارد؟ چه ضعف‌ها و عقده‌های شخصیتی دارد که با این اراجیف ارضاء می‌شود؟


حجت‌الاسلام سعیدی امام‌جمعه قم مدعی شد آقای خامنه‌ای هنگام تولد زبان باز کرده و «یاعلی گویان» متولد شده است. او نه تنها از طرف رهبری نکوهش و سرزنش نشد، بلکه بر جایگاه خود ابقاء گردید!


بدعت‌هایی مثل مقدس کردن «نشیمن‌گاه رهبری در کوه!» و یا تکریم «محل فرود هلی‌کوپتر رهبری» برای خود آقای خامنه‌ای «تاوان» دارند. تاوان این بدعت‌های تمسخرآمیز، یکی این که با هزار عنوان و مدال که بر سینه چنین رهبری می‌زنند، باز هم خدا در آسمانها به خنده می‌افتد. خدا می‌خندد؟ آری. خدا در دو حالت به خنده می‌افتد.

jamkaran-dad.jpg


نخست وقتی است که فردی خوار را بخواهند به زور «عزیز» کنند و خدا عزت او را نخواهد. هزار معرکه می‌گردانند تا او را معظم و فرزانه و ولی‌امر مسلمین کنند، اما هر کار که می‌کنند جز تمسخر و ذلت بیشتر برای آن شخص ثمری ندارد!


نوع دوم خندیدن خدا زمانی است که‌ برعکس، عده‌ای بخواهند عزیزی را خوار کنند و «ناتوان» بمانند. خدا او را دوست دارد، در زندانش کنید، خوار نمی‌شود. و خدا به خنده می‌افتد. حصرش کنید، از عزت او کم نمی‌شود و خدا می‌خندد. ممنوع‌التصویرش کنید، با یک «تکرار میکنم» در قلب مردم عزیزتر و مقبول می‌شود. شما خواستید با حبس و حصر و تبعید و ممنوعیت، عزیزانی را که خادمین مردم هستند، خوار کنید. اما دیدید «عزیزتر» شدند و این ناتوانی و عجز شما، نه فقط خدا، که همه مردم را به خنده می‌اندازد. از مضحکه کردن خود دست بردارید!


عشق‌بازی با امام زمان؟ ۱۳ بار؟ با این دروغ قصد دارید یک رهبر مستبد کینه‌توز را نزد مؤمنان معتقد «عزیز» کنید؛ نمی‌شود! خدا را بیش از این نخندانید. تلاش بی‌اثر می‌کنید. به جای این رفتارهای مضحک، پول این مردم را صرف رفع مشکلات کشور کنید، به ظلم‌ها و زورگویی‌ها و چپاول ثروت این مردم نجیب خاتمه دهید و این دم آخری، به خلق خدا خدمت کنید. عشق‌بازی و عبادت قلبی در آن جاست که گره از کار مردم بگشایید؛ که: «عبادت به جز خدمت خلق نیست!»


از من می‌شنوید خدا را با بدعت‌ها و تاوان‌هایی که می‌دهید، نخندانید. صبر خدا اندازه دارد. دیر نشود!

بابک‌ داد


متن خبر:
تولیت مسجد جمکران از «سیزده بار عشق‌بازی رهبری انقلاب» در مسجد جمکران خبر داده است.
به گزارش خبرنگار «آمدنیوز»، «محمدحسن رحیمیان» نماینده سابق ولی‌فقیه در بنیاد شهید و تولیت فعلی مسجد جمکران اظهار کرد: «در همین مدت که بنده در این مکان مقدس هستم، شاهد بوده‌ام که رهبر معظم انقلاب بیش از سیزده بار مخفیانه به این مسجد مقدس آمده و با امام خود عشق بازی کرده است.»
«محمدحسن رحیمیان» در حالی این سخنان را اظهار کرده که هیچ سند معتبری مبنی بر تقدس مسجد جامع جمکران در فقه شیعه وجود ندارد.

مردم معتقد و مؤمن را آگاه کنید و این مطلب را امانتدارانه به اشتراک بگذارید. عزت‌تان مستدام.
همچنین در کانال تلگرامی‌ام، مطالب دیگری خواهید دید.

تلگرام
T.ME/babakdad

فیس‌بوک
http://facebook.com/babakdad.page

توییتر
http://twitter.com/babakdad1

مطلب قبلی...
مطلب بعدی...


Copyright© 1998 - 2022 Gooya.com - سردبیر خبرنامه: info@gooya.com تبلیغات: advertisement@gooya.com Cookie Policy