Thursday, Mar 16, 2017

صفحه نخست » جزییات تصادف مرگبار افشین یداللهی، ترانه‌سرای مشهور

Afshin_Yadollahi.jpgفرارو- افشین یداللهی، ترانه سرای مشهور شب گذشته سه شنبه ۲۴ اسفند در مسیر بازگشت از هشتگرد به سمت تهران به دلیل برخورد شدید یک دستگاه کامیون با خودرویش درگذشت.

همسر و برادر همسر این هنرمند در این سانحه به‌شدت دچار جراحت شده‌اند.

سرهنگ رحمانی (رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا) درباره این تصادف اظهار داشت: ساعت ۲ بامداد امروز در آزادراه کرج-قزوین کیلومتر ۳۷ بر اثر برخورد خودروی سواری سورنتو با کشنده ایویکو، افشین یداللهی ترانه‌سرا که راننده خودروی سورتو بود، درگذشت.

وی با اشاره به اینکه ۲ سرنشین دیگر خودرو سورنتو مجروح شده‌اند، افزود: علت اولیه این حادثه توقف ناگهانی در سطح آزادراه ازسوی سواری سورنتو و عدم توجه به جلو از سوی کشنده ایویکو بوده است.


گفته می شودکه وی از صحنه‌ی فیلمبرداری بازمی گشته که این اتفاق تلخ رخ می دهد.

عباس سجادی درباره این تصاوف اظهار کرد: «ا دوستان ایشان صحبت کرده‌ام؛ دیشب در راه برگشت از هشتگرد کامیون با ماشین‌شان تصادف کرده که در پی این موضوع آقای یداللهی ضربه مغزی شده و از دنیا رفته است. همسر و برادر همسرشان هم آسیب دیده‌اند.»

یداللهی برای تیتراژ بسیاری از سریال‌های تلویزیونی ترانه‌هایی سروده است. از جمله آثار او در این زمینه ترانه سریال‌های شب آفتابی، غریبانه، شب دهم، میوه ممنوعه، مدار صفردرجه و معمای شاه است.
پر بیننده ترین هاCopyright© 1998 - 2018 Gooya.com - Contact: info@gooya.com Ads: advertisement@gooya.com