Sunday, Oct 29, 2017

صفحه نخست » حزب‌الله عراق: مسعود بارزانی را مانند ابوبکر البغدادی می‌دانیم

410F7365-B565-46A2-8772-1ED288D4C25F.jpeg«جعفر الحسینی» سخنگوی حزب الله عراق تأکید کرد: ما مسعود بارزانی را به مانند ابوبکر البغدادی می دانیم، چراکه وی برای تجزیه کشور و تحویل آن به دشمنان، تلاش کرد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المیادین، «جعفر الحسینی» سخنگوی حزب الله عراق تأکید کرد: ما مسعود بارزانی را به مانند ابوبکر البغدادی می دانیم.

وی در این خصوص گفت: مسعود بارزانی برای تجزیه کشور و تحویل آن به دشمنان، تلاش کرد.

سخنگوی گردان های حزب الله عراق در خصوص عملیات آزادسازی القائم در الانبار هم گفت: تلاش می کنیم تا این شهر را برای ورود به آن، تحت محاصره درآوریم. هم اکنون ۴۰۰ تا ۵۰۰ عنصر داعش در این شهر حضور دارند.

وی افزود: پس از آزادسازی شهر قائم مأموریت آینده ما پاکسازی کامل مرزهای مشترک سوریه و عراق است. هم اکنون همکاری میان سوریه و عراق برای آزادسازی القائم و البوکمال در سطوح عالی ادامه دارد.

الحسینی با اشاره به اظهارات آمریکایی ها علیه حشد شعبی گفت: مشروعیت حشد شعبی اساسا از مردم عراق حاصل شده اند. آمریکایی ها قادر به نابود کردن گروه های مقاومت عراقی نیستند.

وی افزود: آمریکایی ها به دنبال نابودی کسانی هستند که داعش را شکست داده است. در کمتر از یک هفته دیگر القائم را آزاد می کنیم.
پر بیننده ترین هاCopyright© 1998 - 2018 Gooya.com - Contact: info@gooya.com Ads: advertisement@gooya.com