Thursday, Nov 16, 2017

صفحه نخست » زیباکلام: احمدی‌نژاد محبوب‌تر از لاریجانی و حدادعادل است

sadegh_zibakalam_1110217.jpgصادق زیباکلام در بخشی از گفتگوی خود با اعتماد گفت: جریان اصولگرا خیلی وقت است که از احمدی‌نژاد دست شسته است. برخی چهره‌های معتدل و میانه‌روی اصولگرا بعد از جریانات سال ۹۰ و قهر ۱۱ روزه‌ای که اتفاق افتاد از احمدی‌نژاد اعلام برائت کردند و گفتند از ما نیست و با ما نیست.
روزی که او در مقابل اراده رهبری قرار گرفت اصولگرایان در گوشه و کنار فضای سیاسی اعلام کردند که دیگر کاری با احمدی‌نژاد ندارند.
شکاف میان احمدی‌نژاد و اصولگرایان بطور مداوم رو به افزایش است. با هیچ متر و معیاری نمی‌توان احمدی‌نژاد را یک اصولگرا بدانیم. نه احمدی‌نژاد خودش را اصولگرا می‌داند و نه اصولگرایان او را از خودشان می‌دانند.
من معتقدم احمدی‌نژاد همچنان از پایگاه مردمی برخوردار است و هنوز محبوبیت کاریزماتیک دارد. شاید تعداد و عدد و رقمی از هیچ نظرسنجی نداشته‌باشیم، اما آنچه مسلم است این است که محبوبیت احمدی‌نژاد قطعا بیشتر از علی لاریجانی یا غلامعلی حدادعادل است. با وجود ۸ سال مدیریت یا تخلفات و ایستادگی در مقابل رهبری و همه این‌ها محبوبیت احمدی‌نژاد با دیگر چهره‌های اصولگرا قابل مقایسه نیست.پر بیننده ترین هاCopyright© 1998 - 2018 Gooya.com - Contact: info@gooya.com Ads: advertisement@gooya.com