Monday, Jan 22, 2018

صفحه نخست » اخبار ضد و نقیض درخصوص حمله به ساختمان شهرداری

fire_012218.jpgایران اینترنشنال، حسن رحیمی رئیس پلیس تهران بزرگ حمله به شهرداری تهران را رد کرد این در حالی است که رییس حراست کل شهرداری از خبر حمله به شهرداری منطقه۱۲تهران خبر داده و آن را تایید کرده است اما رییس پلیس تهران بزرگ می‌گوید که هیچ حمله شبانه ای به ساختمان شهرداری و ساختمان‌های جانبی آن صورت نگرفته است.

رحیمی رئیس پلیس تهران بزرگ درباره انتشار خبری مبنی بر اینکه نیمه شب گذشته تعدادی افراد ناشناس با بمب‌های آتش‌زا به ساختمان اصلی شهرداری تهران حمله ور شدند و این ساختمان را به آتش کشیدند، گفت: این خبر کذب محض است و هیچ‌گونه حمله‌ای به شهرداری تهران نشده است.به گفته سردار رحیمی، به ساختمان‌های جانبی شهرداری نیز هیچ‌گونه حمله‌ای صورت نگرفته است.


اما بنا به گفته رییس حراست کل شهرداری، دو راکب موتور سوار ناشناس، ساعت ۳۵ دقیقه بامداد روز دوشنبه دوم بهمن با شکستن یکی از شیشه‌های بخش اداری طبقه همکف ساختمان اصلی شهرداری منطقه ۱۲ شی مشتعل حاوی مواد آتش‌زا را به درون ساختمان پرتاب کردند که این آتش سوزی بلافاصله اطفا و مصدومی درپی نداشته است.


حمیدرضا قالیباف رئیس حراست کل شهرداری تهران به خبرگزاری شهر گفته است که در کمترین زمان ممکن این آتش سوزی توسط عوامل آتش نشانی اطفا شده با این وجود خساراتی به طبقه همکف ساختمان شهرداری منطقه ۱۲ وارد شده اما خوشبختانه این حادثه مصدومی نداشته است.


به گفته قالیباف، موضوع از سوی مقام های امنیتی و انتظامی در حال پیگیری است و پس از بررسی‌ها، نتایج به اطلاع شهروندان خواهد رسید.


پیش از این نیز به برخی مکان‌های عمومی با همین روش حمله شده بود. حمله به مسجد «جوادالائمه» در شرق تهران با مواد آتش‌زا، حمله به ساختمان باشگاه پرسپولیس در تهران با مواد آتش‌زا، اقدام به شکستن شیشه‌های ۶ بانک و یک صرافی در محدوده شمال شهر تهران، یک حسینیه در منطقه درکه تهران نیز به تازگی با حمله دو موتور سوار به آتش کشیده شد. برخی سایت های نزدیک به حکومت مدعی شدند این حملات صورت گرفته کار «گروه ری استارت» بوده است. ری‌استارت نام یک گروه مخالف حکومت است که توسط سید محمد حسینی تولید و اجرا می‌شود.
پر بیننده ترین هاCopyright© 1998 - 2018 Gooya.com - Contact: info@gooya.com Ads: advertisement@gooya.com