Tuesday, Jan 23, 2018

صفحه نخست » تکذیب رفع حصر رهنورد و درگذشت موسوی

Mousavi_Rahnavard.jpgشرق ـ رفع حصر رهنورد و درگذشت میرحسین موسوی؛ شایعه‌ای که هیچ‌کدام واقعیت نداشت. یکشنبه‌شب الیاس حضرتی، مدیرمسئول اعتماد و نماینده مجلس در توییتر خود نوشت: «منابع موثق اطلاع دادند خانم زهرا رهنورد چندروزی است به دلیل بیماری مادرشان خارج از حصر به‌سر می‌برند». این در حالی است که ایسنا در ادامه به نقل از توییت‌های زهرا و نرگس موسوی، دختران زهرا رهنورد، ضمن تکذیب شایعات مربوط به رفع حصر زهرا رهنورد، ملاقات او با مادر بیمارش را تأیید کرد.

نرگس موسوی دختر زهرا رهنورد و میرحسین موسوی، در توییتی نوشت: مادربزرگ حالش وخیم است. زهرا رهنورد طی چند روز اخیر ساعات و گاهی دقایقی را بر بالین مادر بیمار می‌گذراند و بعد به حصر اختر بازگردانده می‌شود. رفع حصری صورت نگرفته است. تکذیب مدعیان رفع حصر... منابع خبری ایشان، خبر را اشتباه به عرضشان رسانده‎اند.

میرمحمود موسوی، برادر میرحسین هم در گفت‌وگو با برنا، درباره خبر خروج زهرا رهنورد از حصر گفت: «خانم رهنورد از حصر خارج نشدند و فقط در چند روز اخیر یکی دو بار او را تحت‌الحفظ به دیدار مادرشان بردند که این هم به دلیل وخامت حال مادر ایشان بوده است و مجددا به محل حصر برگردانده شده‌اند».

میرمحمود موسوی درباره توییت الیاس حضرتی مبنی بر خروج زهرا رهنورد از حصر گفت: «توییت ایشان را دیدم، اما منابع موثق مورد اشاره این نماینده مجلس به او خبر اشتباه داده‌اند». حضرتی دیروز و در واکنش به تکذیبیه‌های خانواده موسوی در توضیح دیگری در توییتر نوشت: «بنده خبری از رفع حصر ندادم. متن توییت مشخص است، گفتم چندروزی را به دلیل بیماری مادرشان در خارج از حصر گذرانده‌اند. به امید رفع حصر».

میرمحمود موسوی همچنین دیروز درباره شایعه درگذشت نخست‌وزیر دوران جنگ هم به ایرنا گفت: «درخصوص خبر مربوط به درگذشت میرحسین موسوی چنین خبری صحت ندارد و تکذیب می‌شود. در طول سال گذشته هرازچندگاهی خبرهایی منتشر شد. منابعی خبرهایی می‌دهند که نمی‌دانیم به چه منظوری است، یکی دو تا هم نیست». میرمحمود موسوی اضافه کرد: «مشکل خاصی در حال حاضر درخصوص وضعیت جسمانی میرحسین موسوی وجود ندارد. اجازه دهید در همین حد بسنده کنم. میرحسین موسوی در وضعیت عادی هستند و مشکل خاصی هم نیست».
پر بیننده ترین هاCopyright© 1998 - 2018 Gooya.com - Contact: info@gooya.com Ads: advertisement@gooya.com