Wednesday, Jan 24, 2018

صفحه نخست » برای اولین بار پرتاب موشک کروز برد بلند از یگان شناور ارتش

موشک کروز برد بلند قدیر برای اولین بار توسط یگان‌های شناور نیروی دریایی ارتش در دومین روز از رزمایش مشترک محمد رسول الله(ص) در دریای عمان شلیک شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، در دومین روز از مرحله اصلی رزمایش مشترک محمد رسول الله (ص) ارتش جمهوری اسلامی ایران، یگان‌های شناور نیروی دریایی ارتش با موفقیت توانستند با شلیک یک فروند موشک کروز برد بلند قدیر، شناور دشمن فرضی را در فاصله دور و در عمق دریا منهدم کنند.

2696783.jpgموشک کروز برد بلند قدیر که برای اولین بار است، توسط یگان های شناور نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران تست عملیاتی می‌شود، یک موشک پیشرفته با قابلیت آماده سازی سریع، ارتفاع پروازی پایین، ضد جنگ الکترونیک،برخورداری از نقطه چرخش و دقت بالای ناوبری است که جزء موشک های پیشرفته و به روز ضد سطحی به شمار می رود.

یکی از مهمترین ویژگی‌های موشک کروز قدیر، انهدام دقیق اهداف و قدرت تخریب بالاست که این ویژگی امروز در رزمایش مشترک محمد رسول الله(ص) ارتش با موفقیت مورد ارزیابی قرار گرفت.

در ادامه یگان موشکی نیروی دریایی ارتش، با شلیک یک فروند موشک کروز نصرساحل پایه ارتقاء یافته با دقت بالای نشانه گیری و هدف یابی دقیق نسبت به انهدام هدف از پیش تعیین شده اقدام کرد.
پر بیننده ترین هاCopyright© 1998 - 2018 Gooya.com - Contact: info@gooya.com Ads: advertisement@gooya.com