Sunday, Mar 4, 2018

صفحه نخست » یک درویش گنابادی بر اثر ضرب و شتم در حین بازجویی کشته شد

darvish_030418.jpgبه گزارش پایگاه خبری «مجذوبان نور»، محمد راجی، یکی از دراویش گنابادی، در اثر ضربات وارده در حین بازجویی جان باخته است.

طبق این گزارش که روز یک‌شنبه ۱۳ اسفند منتشر شد، ماموران اداره آگاهی شاهپور، روز شنبه ۱۲ اسفندما طی تماسی تلفنی از خانواده این درویش گنابادی خواسته‌اند با عکس و مدارک شناسایی محمد راجی به اداره دهم آگاهی شاهپور مراجعه کنند.

بعد از مراجعه خانواده راجی به اداره دهم آگاهی، ماموران ابتدا گفتند او در کما به سر می‌برد اما بعد از چند ساعت در تماسی تلفنی خبر فوت او را اعلام کردند.

با این حال، در مراجعه حضوری بعدی خانواده محمد راجی به آگاهی سرانجام اعلام شد که او در اثر ضربات وارده در حین بازجویی فوت شده است.

محمد راجی، متولد ۱۳۴۰ شمسی، دارای ۵ فرزند است که یکی از پسران او به نام محمدعلی راجی نیز در حوادث گلستان هفتم بازداشت شده بود و در حال حاضر در زندان فشافویه زندانی‌ست.

به کانال خبرنامه گویا در تلگرام بپیوندید

دراویش گنابادی روز ۳۰ بهمن ۹۶ در اعتراض به محاصره خانه نور علی تابنده، قطب دراویش گنابادی در گلستان هفتم خیابان پاسداران تهران تجمع کردند که این تجمع با دخالت نیروی انتظامی و ماموران لباس شخصی به آشوب کشیده شد.

از زمان حوادث گلستان هفتم تاکنون، ۱۷۰ نفر از دراویش گنابادی در چهار بیمارستان تهران بستری‌ شده اند که حال ۲ نفر از آنان وخیم گزارش شده است.

در جریان تجمع دراویش، بیش از ۳۰۰ نفر بازداشت شدند و چند تن دیگر نیز از جمله ۳ مامور انتظامی جان خود را از دست داده‌اند.

gonabadiDiesInter.jpg
از سایت های دیگر


آخرین شرایط و قوانین برای خرید و سرمایه گذاری ملک در کانادا
افشاگری از پشت پرده واحد سری نیروهای قدس سپاه
کاریکاتور: مراسم استقبال دیپلماتیک از ظریف

پر بیننده ترین هاCopyright© 1998 - 2019 Gooya.com - Contact: info@gooya.com Ads: advertisement@gooya.com