Wednesday, Mar 28, 2018

صفحه نخست » هشدار احمدی‌نژاد به خامنه‌ای درمورد «فاجعه‌ای بزرگ»

AN_032818.jpgایران اینترنشنال، محمود احمدی نژاد، رییس جمهوری پیشین، در نامه‌ای به علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی ایران، با اشاره به وخامت حال حمید بقایی درپی اعتصاب غذا در زندان، خواستار صدور دستور قاطع برای جلوگیری از بروز فاجعه‌ای بزرگ شد.

احمدی‌نژاد در نامه‌ای خطاب به خامنه‌ای که روز چهارشنبه ۸ فروردین‌ماه در وب‌سایت دولت بهار منتشر شده است، با اشاره به اعتصاب غذای حمید بقایی به‌منظور اعتراض به حکم دستگاه قضایی، نوشت که او بی‌گناه است و کوچک‌ترین تخلف مالی ندارد.

در ادامه نامه احمدی‌نژاد آمده است که دستگاه قضایی بدون هیچ سند و مدرک و با هدف سیاسی با حمید بقایی برخورد کرده و او قربانی پروژه تخریب دولت‌های نهم و دهم شده است.

به کانال خبرنامه گویا در تلگرام بپیوندید

طبق نامه احمدی‌نژاد، بقایی ۱۴ روز در زندان انفرادی، دست به اعتصاب غذا زده است و اکنون در وضعیت جسمانی وخیمی به‌سر می‌برد.

احمدی‌نژاد در نامه خود، از خامنه‌ای خواسته است که با دستوری قاطع، از بروز فاجعه‌ای بزرگ و خسارات جبران‌ناپذیر جلوگیری کند.

وب‌سایت دولت بهار، نزدیک به محمود احمدی‌نژاد، همچنین روز سه‌شنبه ۷ فروردین‌ماه، در واکنش به انتشار متن حکم قطعی دادگاه حمید بقایی ازسوی قوه‌قضائیه، متن کامل لایحه دفاعیه او برای دادگاه تجدیدنظر را منتشر کرد.

در این لایحه، حمید بقایی درخصوص پشت پرده گرفتن میلیون‌ها یورو و صدهاهزار دلار از قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه، افشاگری کرده است.

بقایی مردادماه سال ۹۶ نیز حدود ۲۰ روز در زندان دست به اعتصاب غذا زد و پس از آزادی از زندان گفت: «خیالتان راحت؛ نان حرام قوه‌‌قضائیه را نخوردم!».Copyright© 1998 - 2021 Gooya.com - Contact: info@gooya.com Ads: advertisement@gooya.com Cookie Policy