Tuesday, Jan 29, 2019

صفحه نخست » علی مطهری خواستار تنبیه آزمون، رضاییان و حاج‌صفی شد!

azmoon_012919.jpgمشرق: علی مطهری نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام با اشاره به بازی تیم ملی فوتبال کشورمان در رقابت‌های آسیایی در برابر ژاپن خواستار تنبیه سردار آزمون و احسان حاج‌صفی و رامین رضائیان به دلیل رفتار در برابر آن تیم شد چرا که رفتار‌های آن‌ها مقابل چشم مردم جهان ضربه‌ای مهلک به ملت ایران بوده و این‌ها بازی در تیم ملی را با بازی در کوچه و محله اشتباه گرفته‌اند و نمی‌فهمند که رفتار آن‌ها رفتار و اخلاق و فرهنگ ملت ایران را به دنیا منتقل می‌کند.

متن کامل اظهارات مطهری در صفحه شخصی‌اش بدین شرح است:

هم در فوتبال و هم در اخلاق باختیم

باخت ما در مقابل ژاپن نشان داد که تیم ملی فوتبال کشور ما، هم از نظر روحی و روانی آماده برای مسابقات بزرگ نبوده و هم از نظر اخلاقی و فرهنگی. تیمی که با خوردن یک گل از هم می‌پاشد و نمی‌تواند داشته‌های خود را به نمایش بگذارد، از نظر روحی و روانی آماده نیست و معلوم می‌شود از این جهت روی آن کار نشده است. همچنین تیمی که پس از باخت در مقابل تیم مقابل، عنان از کف می‌دهد و به افراد تیم حریف حمله‌ور می‌شود، علاوه بر فوتبال در اخلاق هم باخته است وملت خود را هم در افکار عمومی جهان بازنده کرده است.

66665.jpgوقتی ما در دنیا از سوی آمریکا و اسرائیل منافقانه متهم به حمایت از تروریسم و خشونت هستیم، رفتاری که آقایان آزمون و حاج‌صفی و رضائیان از خود نشان دادند و در مقابل چشم مردم جهان قرار گرفت ضربه‌ای مهلک به ملت ایران بود و این افراد باید تنبیه شوند. این‌ها بازی در تیم ملی را با بازی در کوچه و محله اشتباه گرفته‌اند و نمی‌فهمند که رفتار آن‌ها رفتار و اخلاق و فرهنگ ملت ایران را به دنیا منتقل می‌کند.
از سوی دیگر اعتراض بیش از حد به داور که در بازی‌های داخلی ما یک رسم و عادت شده است، خود را در بازی ملی نشان داد و شد آنچه که نباید می‌شد. باید از همه این‌ها برای آینده درس گرفت.

خلاصه، تیمی که می‌توانست قهرمان آسیا شود، به خاطر ضعف روحی و روانی و اخلاقی نتوانست به این مقام برسد و دل مردم را که در شرایط فعلی به شدت به آن نیاز داشتند شاد کند. این تیم همه شرایط قهرمانی را داشت، اما شخصیت قهرمانی را نداشت.

5130739.jpgCopyright© 1998 - 2021 Gooya.com - Contact: info@gooya.com Ads: advertisement@gooya.com Cookie Policy