Wednesday, Jan 30, 2019

صفحه نخست » پس از قهر روحانی، خامنه‌ای ضرغامی را از ورود به جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی منع کرد

zarghami_khmenehei.jpgالعربیه - گزارش‌های منتشر شده در برخی رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی ایرانی حکایت از آن دارد که علی خامنه‌ای رهبر جمهوری اسلامی ایران، عزت‌الله ضرغامی را از ورود به جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی منع کرد.

این اقدام خامنه‌ای پس از درگیری لفظی ضرغامی با حسن روحانی رئیس‌جمهوری ایران صورت گرفت که به قهر روحانی از جلسه منجر شد.

در روزهای اخیر برخی فعالان اصولگرا از درگیری شدید لفظی میان روحانی و ضرغامی در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی خبر داده بودند. علی نادری سردبیر اسبق مجله رجا نیوز و حمید رسایی نماینده سابق اصولگرای مجلس ایران از جمله این افراد بودند.

بنا بر اعلام این فعالان در صفحاتشان در شبکه‌های اجتماعی، ضرغامی در جلسه اخیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، از روحانی به خاطر صحبت‌های اخیرش درباره فیلترینگ و شیوه اجرای حجاب انتقاد کرد.

به گفته این افراد، تنش لفظی میان دو طرف آنقدر بالا رفت که روحانی به ضرغامی گفت: «از جلسه برو بیرون». اما ضرغامی بیرون نرفت، این باعث شد روحانی جلسه را ترک کرده و بگوید تا زمان حضور ضرغامی، در این جلسه شرکت نخواهد کرد.

مطالب بیشتر در سایت العربیه

این گزارش‌ها می‌گوید که پس از بیرون رفتن روحانی، ضرغامی گفت: «ما ۴۰ سال قبل انقلاب کردیم تا کسی برامون ادای شاه را در نیاورد».

ضرغامی از شخصیت‌های اصولگرای نزدیک به علی خامنه‌ای به شمار می‌آید.Copyright© 1998 - 2021 Gooya.com - Contact: info@gooya.com Ads: advertisement@gooya.com Cookie Policy