Sunday, Apr 14, 2019

صفحه نخست » جشن تولد لاکچری در کرج منجر به مرگ فجیع پسر ۲۴ ساله شد

heli_041319.jpgایران - حدود ساعت ۲ بعدازظهر پنجشنبه ۲۲فروردین به‌دنبال خبر مرگ پسر ۲۴ ساله‌ای به نام آرمین در محدوده مرکز آموزشی بالگرد در کرج به پلیس اعلام شد.

نخستین بررسی‌ها نشان می‌داد آرمین که سوار بر بالگرد آموزشی بوده بر اثر اصابت پره‌های بالگرد به سرش جان باخته است. همزمان با اعلام این خبر به بازپرس ویژه قتل و کارآگاهان پلیس، تیم جنایی راهی محل حادثه شدند و به تحقیق از خلبان بالگرد و دختر جوانی پرداختند که همراه آرمین بود.


دختر جوان گفت: من و آرمین نامزد بودیم. او می‌خواست برایم جشن تولدی رؤیایی و خاطره‌انگیز ترتیب دهد به همین خاطر قرار شد با اجاره یک بالگرد سوار بر آن در آسمان شهر پرواز کنیم. وقتی سوار بالگرد شدیم آرمین کیک تولدم را در حالی که شمع‌هایش را روشن کرده بود مقابلم گرفت و من هم آن را فوت کردم. دقایقی بعد آرمین با خوشحالی سرش را از پنجره بیرون برد تا عکس سلفی بگیرد اما نمی‌دانم چه شد که ناگهان سرش با پره بالگرد برخورد کرد و....


سرهنگ نادربیگی - رئیس پلیس آگاهی استان البرز - با اعلام این خبر گفت: بر اساس تحقیقات اولیه این حادثه زمانی رخ داده که خلبان هنگام برگشت به پایگاه بر اثر مایل شدن بالگرد به سمت راست و به خاطر نزدیک شدن بیش از حد پسر جوان به پره‌های بالگرد سرش با پره‌ها برخورد کرده و جان باخته است. در حال حاضر خلبان این بالگرد بازداشت شده و تحقیقات بیشتر برای روشن شدن جزئیات این حادثه ادامه دارد.

اخبار تکمیلی از سایت رکنا: تحقیقات پلیس فاش کرد، شوخی خلبان هلی کوپتر و دختر جوان گردن پسر کرجی را قطع کرد

پسر جوان همراه همسرش پای در این مرکز آموزشی و پرواز گذاشت و پس از اجاره یک بالگرد جایروپلین، ابتدا شروع به گرفتن عکس یادگاری در کنار این بالگرد 2 نفره کردند و سپس تازه داماد همراه خلبان سوار بر بالگرد جایروپلین شد.

پسرجوان به نام آرمین پس از چند دقیقه پرواز در آسمان کرج همراه خلبان به زمین نشست و اینبار نوبت تازه عروس بود که سوار بر بالگرد شود.

دخترجوان و خلبان سوار بر جایروپلین بر آسمان کرج پرواز کردند و تازه داماد در مرکز آموزشی شاهد پرواز همسرش در آسمان بود که پس از لحظاتی خلبان در میان گذاشتن دختر جوان که در کابین نشسته بود برای شیطنت برای شوخی هیجان انگیز به سمت پسر جوان که از روی زمین نظاره گر هلی کوپتر بود می رود که ناگهان در زمان دور زدن بالگرد و بخاطر بیش از پایین بودن جایروپلین، ملخک بالگرد به سر تازه داماد خورد و همین کافی بود تا صحنه تلخ و مرگباری در روز جشن تولد نوعروس رقم زده شود.

در این حادثه ملخ هلی کوپتر سر آرمین را از تنش جدا کرد و همین حادثه کافی بود تا تیمی از ماموران پلیس استان البرز برای تحقیقات ویژه وارد عمل شوند.

سرهنگ نادربیگی، رئیس پلیس آگاهی استان البرز در راستای این خبر به رکنا گفت: خلبان این پرواز دردسرساز به دستور مقام قضایی در بازداشت پلیس قرار دارد و تحقیقات تا اعلام نظریه کارشناسان سازمان هواپیمایی ادامه دارد.
پر بیننده ترین هاCopyright© 1998 - 2019 Gooya.com - Contact: info@gooya.com Ads: advertisement@gooya.com