Saturday, May 11, 2019

صفحه نخست » میز برنامه 90 به یک هندوانه فروش فروخته شد!!

صبح امروز روزنامه ورزشی گل عکسی منتشر کرد از میز برنامه «نود» که صداوسیما پس از تعطیل کردن این برنامه، آن را به یک هندوانه‌ فروش فروخته بود.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ از زمانی که یکی از رسانه ها نوشت پس از تعطیلی برنامه نود، یک هندوانه فروش از رباط کریم میز این برنامه را از اوراقچی‌های صداوسیما خرید و بساط هندوانه خود را روی آن پهن کرده واکنش های زیادی به این موضوع صورت گرفته از جمله اظهارات عادل فردوسی پور.

امروز در که جلسه ای با حضور صالحی امیری در کمیته ملی المپیک و با حضور مدیران رسانه ای برگزار شد، عادل فردوسی پور در بخشی از صحبت هایش با جمله ای طعنه آمیز گفت: آقای صالحی امیری بهتر است میز برنامه نود را از هندوانه فروش بخریم و آن را در موزه ورزش نگهداری کنیم.

اگرچه این طعنه تند فردوسی پور با مزاح مطرح شد اما نشان داد عادل از این کار بسیار ناراحت است و به نظر می رسد مسولان صداوسیما با این کار حسابی خون بچه ها برنامه پربیننده نود را به جوش در آورده اند.

پرستویی با انتشار تصویری به فروش میز برنامه «نود» به یک هندوانه‌ فروش واکنش نشان داد.Copyright© 1998 - 2020 Gooya.com - Contact: info@gooya.com Ads: advertisement@gooya.com