Wednesday, Jul 3, 2019

صفحه نخست » جزئیات درگذشت پسر امیر شارجه (امارات) در لندن

sharje_070319.jpgصدای آمریکا - روز چهارشنبه،سوم ماه ژوئیه مراسم یادبود پسر امیر شارجه با حضور هزاران نفر برگزار شد.

پیکر بی جان «شیخ خالد بن سلطان القاسمی»، پسر ۳۹ ساله امیر شارجه دو روز پیش در پنت هاوس او در لندن پیدا شد.

گفته می شود پلیس مقداری مواد مخدر از جمله هروئین و کوکائین در خانه او پیدا کرده است. روزنامه «سان» به نقل از یک منبع نوشته است مرگ او بعد از مصرف مواد مخدر بعد از یک مهمانی بوده است با این حال، پلیس هنوز دلیل مرگ را اعلام نکرده است.

خانواده امیر شارجه (پدر شیخ خالد) صاحب یک عمارت باشکوه در ساسکس انگلیس هستند؛ جایی که پسر بزرگ خانواده نیز در اثر مصرف زیاد هروئین در سال ۱۹۹۹ و در ۲۴ سالگی جانش را از دست داد.

به درخواست امیر شارجه، سه روز عزای عمومی در امارات اعلام شد.

شیخ خالد که تنها پسر بازمانده و ولیعهد امیر شارجه بود در عرصه مد فعالیت می کرد و از بنیانگذاران برند «قاسمی» بود که مشتریان مشهوری چون «لیدی گاگا» از طرفدارانش بودند.

او در رشته معماری تحصیل کرده بود و جوایزی نیز در هنرعکاسی دریافت کرده بود.

👈مطالب بیشتر در سایت صدای آمریکا

تصاویر تشییع جنازه پسر امیر شارجه

مراسم تشییع جنازه ولیعهد شارجه که روز دوشنبه در لندن درگذشتبا حضور شمار زیادی از مردم در شهر شارجه برگزار شد.nبه گزارش فرارو، شیخ خالد بن سلطان القاسمی، پسر امیر شارجه به هنگام مرگ 39 سال داشت. سه روز عزای عمومی در امارات اعلام شده شده و پرچم‌های امارت شارجه طی این مدت نیمه برافراشته خواهد بود.

11.jpg

12.jpg13.jpg14.jpg15.jpgCopyright© 1998 - 2024 Gooya.com - سردبیر خبرنامه: info@gooya.com تبلیغات: advertisement@gooya.com Cookie Policy