Saturday, Jan 4, 2020

صفحه نخست » اسکای نیوز: دو تن از خدمه پرواز قاسم سلیمانی به عراق بازداشت شده‌اند

flight_010420.jpgایرنا - شبکه خبری "اسکای نیوز" روز شنبه مدعی شد که مسئولان امنیتی عراق تحقیقاتی را درباره خدمه پرواز هواپیمای حامل سردار «قاسم سلیمانی» فرمانده سپاه قدس به بغداد را آغاز کرده و در این راستا دو تبعه سوری و عراقی را بازداشت کرده است.

اسکای نیوز در خبری نوشت که مقام های عراقی تحقیقاتی درباره خدمه هواپیمایی که سردار سلیمانی با آن وارد بغداد شده بود را آغاز کرده است.

این شبکه خبری به نقل از مسئولان عراقی که نامشان فاش نشده، افزود که این مسوولان در این راستا دو تبعه سوری و عراقی را بازداشت کردند.

در همین راستا، بازجویی از کارمندان فرودگاه بغداد بعد از ترور سردار سلیمانی آغاز شده تا جزئیات سفر وی به عراق و حوادثی که در حین ترور رخ داد، روشن شود.

هنوز مقام های رسمی عراق در ارتباط با این خبر واکنشی نشان نداده اند.

سردار سپهبد قاسم سلیمانی فرمانده شهید سپاه قدس و "ابومهدی المهندس" معاون سازمان نیروهای مردمی عراق به همراه ۸ نفر دیگر بامداد دیروز (جمعه) در مسیر فرودگاه بغداد به دستور «دونالد ترامپ» رییس جمهوری آمریکا و با پهپادهای وزارت دفاع این کشور (پنتاگون) ترور شدند.Copyright© 1998 - 2023 Gooya.com - سردبیر خبرنامه: info@gooya.com تبلیغات: advertisement@gooya.com Cookie Policy