Tuesday, Feb 23, 2021

صفحه نخست » پلمب ۴۷ منزل مجردی با ۱۴۷ اتاقک در میدان امام حسین

entekhab23.jpg تسنیم: رئیس پلیس تهران بزرگ از پلمب ۴۷ منزل مجردی در حوالی میدان امام حسین خبر داد و گفت: این منازل دارای ۱۴۷ اتاقک بودند که ساکنان آن‌ها عمدتا در مواردی همچون سرقت وخرده‌فروشی مواد مخدر فعالیت داشتند.

سردار حسین رحیمی پیش از ظهر امروز در حاشیه اجرای ششمین مرحله از طرح "صاعقه" که با رویکرد برخورد با سارقان، کیف‌قاپان، موبایل‌قاپان و حاملان سلاح سرد توسط پلیس پیشگیری تهران بزرگ به اجرا درآمد، ضمن هشدار جدی به حاملان سلاح سرد، اظهار کرد: در طرح مذکور ۳۶۵ سارق، کیف‌قاپ، موبایل‌قاپ، زورگیر و حاملان سلاح سرد بازداشت شدند.

رئیس پلیس تهران بزرگ افزود: ۸۹ نفر از این افراد قاپ‌زن، زورگیر و موبایل‌قاپ بودند و ۱۲۷ نفر از آن‌ها نیز حین سرقت سلاح سرد استفاده می‌کردند. همچنین ۴۱ نفر از این متهمان علاوه بر سرقت در زمینه اوباشگری فعالیت داشتند و ۱۲۴ نفر نیز خرده‌فروش مواد مخدر بودند.

000.jpg001.jpg002.jpg

این مقام انتظامی با اشاره به کشف هزارو ۴۰۰ سلاح سرد در ششمین مرحله از طرح صاعقه، از کشف ۶۲ وسیله نقلیه مسروقه در این طرح خبر داد و گفت: طرحی را سال گذشته درباره پلمب منازل مجردی در حوالی میدان امام حسین آغاز کردیم؛ طرح مذکور امسال نیز و طی روز‌های گذشته به اجرا درآمد و در این طرح منازل مجردی که اغلب پاتوق مجرمان و سارقان بودند را در اطراف امام حسین شناسایی کردیم.

وی افزود: در طرح مذکور ۴۷ باب منزل شناسایی شدند که شامل ۱۴۷ اتاقک بودند و اکثر ساکنان آن‌ها سارقان، خرده‌فروشان مواد مخدر و جزو اتباع بیگانه بودند که در اقدامات مجرمانه فعالیت داشتند، پلمب شدند.

رحیمی متذکر شد: همچنین در رابطه با شناسایی این منازل ۲۵۹ سارق بازداشت شدند.

وی همچنین با تاکید بر اینکه محدودیت‌های تردد شبانه از ساعت ۲۱ تا ۳ شب پابرجا است و حتی به خاطر شب عید ساعت محدودیت تردد شبانه جابه‌جا نشده، متذکر شد: مردم دقت کنند و بدانند که دوربین‌ها از ساعت ۹ شب تا ۳ بامداد تردد‌های غیرمجاز را ثبت کرده و رانندگان متخلف جریمه خواهند شد.

رئیس پلیس تهران بزرگ با بیان اینکه هیچ محدودیتی در تهران برداشته نخواهد شد، درباره نظارت بر دست‌فروشان نیز بیان کرد: به دوستان شهرداری تأکید کردیم که دست‌فروشان را ساماندهی کنند و آن‌ها نیز قول دادند که مکانی مناسب را برای فعالیت دست‌فروشان تعبیه ببینند.

این مقام انتظامی ضمن یادآوری اینکه صنوف باید تا ساعت ۲۰ فعالیت داشته باشند و ادامه فعالیت آن‌ها از این ساعت به بعد مجاز نخواهد بود، به مطالب مطرح شده درباره اجاره پشت‌بام‌های منازل مسکونی در تهران واکنش نشان داد و گفت: این موضوع به هیچ وجه صحت ندارد.Copyright© 1998 - 2021 Gooya.com - Contact: info@gooya.com Ads: advertisement@gooya.com