Thursday, Jul 29, 2021

صفحه نخست » شهرام کاشانی درگذشت + واکنش محمود قربانی

kashani_062721.jpgبرترین ها - سامان ارژنگ کاظمی، خواننده و آهنگساز موسیقی پاپ، پیش‌تر در پیامی ویدئویی گفت: پزشکان از وضعیت سلامتی شهرام کاشانی، معروف به «شهرام کِی»، قطع امید کرده‌اند.

گفته می‌شود که شهرام کاشانی، در زمان بستری در بیمارستان به کرونا نیز مبتلا شده بود

شهرام کاشانی خواننده پاپ ایرانی متولد ۱۳۵۳/۰۴/۱۶ در شهر رُم ایتالیا می‌باشد. شهرام کاشانی مدت زمانی در کار خوانندگی غیبت داشت و حضوری کمرنگ، اما دوباره رنگ و رویی به حضورش در این عرصه می‌دهد.


شهرام کاشانی زمانی که نوجوانی بیش نبود ایران را به مقصد ترکیه ترک کرده و با تسلط بر زبان ترکی چند سالی را به اقامت در این کشور گذراند. سپس در سن ۱۸ سالگی شروع به کار خوانندگی کرده و سه سالی را در شهر دبی به کار خوانندگی پرداخت و سپس به لس آنجلس مهاجرت کرد و تا به اکنون در آنجا زندگی می‌کند.

واکنش محمود قربانی:شهرام کاشانی خواننده پاپ ۴۷ ساله ایرانی متأهل بوده و یکبار ازدواج کرده است.

روایت سامان خواننده پاپ از وضعیت اخیر شهرام کاشانی:

شهرام کاشانی مدتی به شدت بیمار بوده و در بیمارستان بستری شد. گفته می‌شود بیماری شهرام کاشانی مرتبط با کبد وی می‌باشد. این بیماری ناشی از زیاده روی وی در مصرف مشروبات الکلی می‌باشد. کاشانی در گذشته به داشتن روحیه متمرد و سرکش و به "اهل حال و پارتی بودن" معروف بوده است و خود در بعضی مصاحبه‌های تلویزیونی اعتراف کرده بود که در زندگی شخصی خود و گاه در روی صحنه از مشروبات الکلی استفاده زیاد می‌کرده است.

از صفحه اینستاگرام خواننده:Copyright© 1998 - 2021 Gooya.com - Contact: info@gooya.com Ads: advertisement@gooya.com Cookie Policy