Friday, Sep 23, 2022

صفحه نخست » انتقال خانواده فرماندهان سپاه به «مکان امن»

ex_banner.jpgایران وایر - بر اساس گزارش رسیده به دست «ایران‌وایر»، با بالا گرفتن اعتراضات ضدحکومتی در ایران، فرماندهان سپاه پاسداران، اعضای خانواده‌های خود را به «مکانی امن» در تهران منتقل کرده و در آن‌جا تحت حفاظت قرار داده‌اند.

یک منبع مطلع که از اقوام نزدیک یکی از فرماندهان سپاه پاسداران است، به «ایران‌وایر» گفته که خانواده فرماندهان ارشد سپاه، به دلیل ترس این فرماندهان از سرنگونی حکومت ایران توسط معترضان، به «مهمانسرای شرکت نفت» در تهران که تحت حفاظت شبانه‌روزی است، منتقل شده‌اند.

او همچنین گفته است که به آن‌ها قول داده شده که در صورت شدت گرفتن اعتراضات و پیش از این که حکومت سرنگون شود، به کشور گرجستان، منتقل خواهند شد.

در روزهای گذشته اعتراضات مردم ایران علیه نظام جمهوری اسلامی بسیار شدت گرفته است. با وجود سرکوب و کشتار معترضان توسط نیروهای امنیتی، شهروندان مقابل آن‌ها ایستاده و همچنان به اعتراضات خود ادامه می‌دهند.

در شبکه‌های اجتماعی ویدیوهایی از استفاده معترضان از «کوکتل مولوتف» و سنگ برای دفاع از خود دیده می‌شود.

👈مطالب بیشتر در سایت ایران وایر

خشم معترضان ایرانی با قتل «مهسا (ژینا) امینی» که توسط گشت ارشاد بازداشت شده بود آغاز شد، ولی به سرعت به اعتراضات سراسری علیه حکومت ایران تبدیل شد. معترضان در ده روز اخیر، شعارهایی علیه «علی خامنه‌ای»، رهبر جمهوری اسلامی و کلیت نظام سر داده‌اند.Copyright© 1998 - 2023 Gooya.com - سردبیر خبرنامه: info@gooya.com تبلیغات: advertisement@gooya.com Cookie Policy